Німеччина / Віза / Чи можна працювати в Німеччині по польській візі?
Чи можна працювати в Німеччині по польській візі?

Робота в Німеччині по польській візі, легально чи ні?

Всі хочуть заробляти більше і для цього шукають всі доступні легальні і не легальні варіанти. Це нормально в поточних реаліях, особливо для України.

Отримати німецьку робочу візу не просто, потрібно зібрати купу документів, чекати дуже довго і не факт що візу дадуть, складність з отриманням німецької робочої візи чули всі. У зв’язку з тим що польську робочу візу отримати дуже просто і швидко з мінімальним списком документів, багато хто хоче їхати працювати далі, маючи відкриту в основному піврічну польську візу.

Так само на ринку купа пропозицій з вакансіями в Німеччину, більшість пропозицій по польській візі або по безвізу.

Так чи можна з польської робочою візою їхати в Німеччину? Відповідь так, можна але не просто по візі а через відрядні лист, візу Van der Elst !

Таким чином ми можемо зрозуміти що працювати в Німеччині по польській візі можна але не просто поїхати і приступити до роботи на пряму до Німеччини а спочатку потрібно буде приїхати до Польщі, працевлаштуватися на Польську фірму і тільки тоді вас зможуть відрядити до Німеччини і тільки на 3 місяці безперервно.

 Відрядження в Німеччину А1

Відрядний лист форма А1 що це і як отримати?

Відрядні лист А1 видає польська сторона, це такий документ який підтверджує те що польська фірма справно платить податок в Польщі, працівник застрахований і може отримувати медичну допомогу на території всієї Європи.

Для отримання A1 вам потрібно:

 • Мати можливість легально працювати в Польщі , для цього потрібно мати відкриту візу на пів року, на 9 місяців або на рік. Можна мати карту побиту.
 • Отримати сертифікат платника податків в Польщі (certyfikat rezydencji podatkowej)

Що б отримати сертифікат потрібно буде отримати:

PESEL — аналог нашого інн коду

Meldunek — прописка в Польщу тимчасова або постійна

Маючи всі ці документи роботодавець подає заяву zus для отримання відрядження листа А1 до Німеччини.

До заяви необхідно роботодавцю додати:

 1. Копію закордонного паспорта 1-ї сторінки і сторінки з візою (або карта побиту)
 2. Сертифікат про податкову резиденції
 3. Договір з польським роботодавцем ( umowa o pracę або umowa zlecenia )
 4. Договір між польською і німецькою фірмою

Термін розгляду в Зус від тижня.

Після того як Зус схвалить відрядження працівник може приступити до роботи в Німеччині.

Таким чином ви можете легально працювати в Німеччині по польській візі і працювати можна тільки так, просто поїхати по візі без супутніх документів від польського роботодавця це нелегально! Ви при найближчій перевірки отримаєте депортацію а роботодавець штраф.

 Робота в Німеччині по польській візі

Чи можна працювати в Німеччині по безвізу?

Відповідь проста — немає не можна! Українці легально в Німеччині можуть працювати тільки: По німецької робочою візою, за відрядним листу А1.

Всі інші варіанти нелегальні і на ваш страх і ризик, так само мало роботодавців хочуть ризикувати і працевлаштовувати до себе нелегалів.

Чи можна купити А1

Купити відрядні лист А1 немає сенсу, це те ж саме що їхати працювати без цього листа, тому що це звичайний папір яка при перевірці ще загрожує підробкою документів і тюремним терміном.

Якщо хочете легально їхати на роботу до Німеччини польською візою ми зможемо вам допомогти!

У нашій компанії є фірма в Варшаві і німецькі роботодавці з якими ми співпрацюємо, так само наша фірма може укласти контракт з будь-якої компанії Німеччини і оформити всі документи для вашого відрядження!

Зв’язатися з нами можна за цими номерами:

lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

Професійно допоможемо з легалізацією в Німеччині, звертайтеся до нас, проконсультуємо безкоштовно.

Якщо вам хтось пропонує просто купити лист А1, і тільки потім їхати шукати роботу в Німеччині це нелегально, можуть бути наслідки. Ви повинні самі розуміти що Німеччина і ЄС не колишні країни СНД і просто так купити документ неможливо, за таке можна сісти у в’язницю.

Як ми зможемо вам отримати відрядні лист

 1. Переговори з роботодавцем Німеччини, уточнення всіх юридичних і бухгалтерських моментів.
 2. Укладення договору Німеччина — Польща
 3. Оформлення працівникові польської робочої візи в Україні
 4. По приїзду в Польщу працівникові оформляємо песель (PESEL) і мельдунек (Meldunek)
 5. Подача заяви для отримання відрядження листа
 6. Отримання А1
 7. Виїзд на роботу в Німеччину

Тільки так і в такому порядку можна офіційно працевлаштуватися в Німеччині по Польської візі. Так само варто розуміти що ви за фактом працюєте в Польщі а не в Німеччині, всі податки за вас платити польська сторона, але зарплата звичайно буде німецька.

Ми можемо допомогти отримати відрядні лист:

Простим працівникам з України у яких є свій роботодавець в Німеччині чи ні роботодавця, ми допоможемо з роботою.

Роботодавцям з Польщі або Німеччини, яким потрібні працівники з України, але вони не знають, не можуть або не хочуть займатися бюрократичними моментами.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Програма Au-pair в Німеччині

5 / 5 ( 3 голоса ) Програма Au-pair в Німеччині Програма Au-pair в Німеччині …

Подписаться
Уведомление о
guest
218 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Serhii
Serhii
10 днів назад

Відрядний лист А1 в Бельгію
Перебуваю в Бидгощі. Ще не працюю зварювальником, але агентство, яке займається моїм працевлаштуванням, пропонує роботу зварювальником, оформляючи коммандіровачний лист А1 і з десяток супутніх документів (як пояснили в агентстві). Є польська національна віза на півроку. Кажуть, що від них уже працюють там будівельники і все в нормі. Підкажіть, на скільки це легально саме в Бельгії? Не особливо хочеться потрапити на штраф і депортацію …

Сергій
Сергій
Відповідь для  Serhii
10 днів назад

Так, таке є. Лімоза, а1, і європейська карта страхування. У всіх трьох документах прописана дата від і до. На 90 днів. Іноді в умів пишуть малу вам зарплату. Щоб платити менший податок. У мене цього літа взагалі був рекорд ставка 1300зл. Зарплата йде на карту по білому і на руки по чорному. Ну а фірму свою самі перевіряйте. Для цього є купа інформації.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Сергій
10 днів назад

Спасибі вам!

Женя
Женя
Відповідь для  Serhii
10 днів назад

Привіт, що там у Миколи є робота?

Женя
Женя
Відповідь для  Serhii
10 днів назад

Сергій я недавно вам номер Миколи давав, ви дзвонили? є там робота?

Serhii
Serhii
Відповідь для  Женя
10 днів назад

Добре, що нагадав. Дякую. Завтра дзенькну, думаю … Я тут третій день тільки … Агентство перевіряло на скільки добре варю аргоном. Залишилися задоволені, але роботи поки для мене немає. Хвилююся, що це може довго тривати.

Женя
Женя
Відповідь для  Serhii
10 днів назад

Напишіть що там в підсумку буде.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Женя
10 днів назад

Ок

Serhii
Serhii
Відповідь для  Женя
10 днів назад

Созвонился вчора в обід з Миколою. Він сказав, що передзвонить, але до сих пір немає дзвінка. Коротше ризикну і поїду до Бельгії …

Женя
Женя
Відповідь для  Serhii
10 днів назад

Та може забув, наберіть ще раз і конкретно запитаєте чи є робота взагалі?

Baiyzet
Baiyzet
Відповідь для  Serhii
10 днів назад

У Бельгії повно з колишнього совка, і всі вони нелегально, з липовими лімозамі на руках. Форма А1, це щоб доїхати до Бельгії, ось якщо вона липова і по дорозі загальмують, ближче до ста, що загорнуть з витікаючими.

Олександр
Олександр
18 днів назад

Легалізація Роботи.
Всім привіт. Знайшов фірму в Німеччині яка готова взяти на роботу по відрядженні від польської фірми. Ось тільки проблема в тому що фірми які беруть великі гроші за своє оформлення і це щомісяця. Роботодавець пропонує оформити фірму на себе, і укласти контракт з німецькою фірмою що за логікою зобов’язує платити тільки податки в Польську скарбницю. Питання: чи є люди хто так робив? Тому що, коли б було це так легко то не було фірм і купа співробітників які б наживалися на цьому шляхом відрядження типу А1.
У майбутньому планую отримати контракт особисто для відкриття німецької візи.

Firefly
Firefly
Відповідь для  Олександр
18 днів назад

Так уточни всі нюанси

Віталій
Віталій
Відповідь для  Олександр
18 днів назад

здрастуй, дуже хороша тема. За таким принципом працюють дуже багато поляків в германии, але потім ти вести всю бухгалтерію в Польщі, і ще відповідальність на тобі якісь роботи яку ти зробив, відповідальність буде потім. І найголовніше що гроші можуть заплатити за три місяці (а таке буває дуже часто, це поширене), і тиснути важко, тому що господарські відносини. Меду там точно немає, але так багато працюють.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Віталій
18 днів назад

Я знаю польську фірму яка допомагає як відкрити фірму так і зробити відрядження А1 так і візу Вандер-ельста. Тільки польських фірм для працевлаштування у них немає. . Можливо подзвоню на рахунок відкриття фірми.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Олександр
18 днів назад

але перед відкриттям проконсультуйся у того бухгалтера який буде вести тебе, там є багато цікавих моментів, ну і добре б з таким який вже має досвід такої бухгалтерією.

Volodymyr
Volodymyr
1 місяць назад

Польща-Німеччина кордон
Як зараз справи на кордоні Польща-Німеччина? Був близько місяця тому, був вибірковий контроль. Чи не поставили ще блок пости з контролями строгими? Їздив може хто, або чув інформацію)

Андрій
Андрій
Відповідь для  Volodymyr
1 місяць назад

Їхав вчора з Німеччини в Слубіце pl, все як завжди, все без зупинки і перевірки хоча поліції, страж багато машин стояло

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Volodymyr
1 місяць назад

Завтра переїду відпишу

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Дякую, чекаю

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Volodymyr
1 місяць назад

Перетинав вчора Слубіце Франкфурт-на-Одері можна при перетині кордону звернути на право в перше село і в’їхати без контролю. За А2 встановили блок пост. Їхали тільки вантажні то без перевірок.

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Без перевірки ви маєте на увазі, на останньому з’їзді згорнути на Слубіце і через сам містечко можна спокійно проїхати? Ви там проїжджав або по А2 поїхали?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Volodymyr
1 місяць назад

Вчора зі Слубіце так звернув і їхав в Губіна блок постів там немає. Так перетинаєте кордон П-Н. І побачите перший з’їзд на право а після цього з’їзду через 100 метрів звуження штучне там блок пост

Саша
Саша
1 місяць назад

Робота в Голландії форма А 1

Хтось був на роботі в Голландії на тюльпани чи іншої роботи в цій країні? Можете поділитися враженнями?

Vanya
Vanya
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

99,9% що вас розводять. Якби можна було легально працювати в Нідерландах, то ніякий дурень НЕ сидів би в Польщі

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Vanya
1 місяць назад

Можна і легально, але тільки за високою кваліфікацією, некваліфікована ніша зайнята робочими з країн ЄС (румуни литовці, поляки). Хоча зустрічав пару раз в lidl наших ще в доковідние часи, то Чуючи рідну мову намагалися підійти поспілкуватися і дізнатися як влаштуватися тут працювати, а то він приїхав по безвізу і час підтискає …

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Все чудово! Відгук влаштує?

Саша
Саша
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Ваш сарказм НЕ доречний …

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

А що ви хочете прочитати? На «тюльпани» своїх литовців з поляками дівати нікуди

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Враження феєричні після кофешопів і вулиці Червоних ліхтарів. Фірма знімала нам житло продукти купували зазвичай в Польщі 1 раз в 2 тижні їздили авто. Тому що в Нідерландах все дуже дорого. Робота стандарт ніхто не стоїть над головою і в шию не гонить були норми виконання і все. Хоча беруть великі сумніви що ви туди потрапите працювати по А1. А навіть якщо пощастить то за мізерні кошти будете працювати так як там працюють Поляки Литовці Румуни Чехи Словаки з ними важко конкурувати без знання мови і маючи не європейські документи

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

А ви були саме на тюльпанах чи іншій роботі?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

«Продукти купували зазвичай в Польщі 1 раз в 2 тижні їздили авто»

Серйозно чи що? Самі їздили або замовляли?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Ні від фірми раз в 2 тижні заїжджати авто.

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Дайте назву фірми. Це не квіти ви були? Скільки приблизно в місяць виходило?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Я електрикою займався а не тюльпанами.)) Підключав шафи харчування для серверів Microsoft проживав в селі Julianadorp на березі моря. Люди привітні всі усміхнені завжди але більше радості приносило їх байдужість

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Можна назву фірми?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Mazel назву фірма юр адреса в Зеленій Гурі а місце розташування в Новій Солі

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Так це ви на пряму через польську фірму або посередника з України?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Посередником виступала польська фірма на якій я офіційно працював за фахом з офіційними групами допуску

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Ааа у мене трошки інша сітуація.1500 чистими на місяць повинно бути на скільки обіцяють

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

а житло проїзд харчування. Це було не так давно 5 років тому.

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Це вже враховано

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Не забувайте що по А1 більшість працює по карті а якщо по візі то проїзд до першого контролю

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Воевуда

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

І що з того це в Польщі вона має значення але не в Європі

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Щоб доїхати до Нідерландів вас чекає подорож через Німеччину яка зараз перевіряє практично всі легкові авто в тому числі намиста і автобуси з іноземною реєстрацією

Саша
Саша
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Зараз кажуть це лазівка ​​офіційна поки

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Це напівлегальна лазівка ​​було колись зараз це вже не лазівка

Андрій
Андрій
1 місяць назад

Переїзд з Німеччини до Польщі — перевіряють документи?

Планую їхати в Польщу. Поїздом або мікроавтобусом. Але чи є перевірки на кордоні. Хто знає?

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

З Німеччини НЕ перевіряють. Але найкраще знайди попутку легкову

Андрій
Андрій
Відповідь для  Volodymyr
1 місяць назад

Дякую. Спробую знайти.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Поляки при в’їзді машиною можуть перевірити, німцям все одно

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

тоді краще поїздом або автобусом?

Feil
Feil
1 місяць назад

Питання!!! Допоможіть порадою !

Доброго Вечора ! 
Скажіть будь-ласка чи можу я перебувати на території Німеччини по польській робочій візі але не працювати , а просто поїхати до знайомого допомогти по дому ремонт зробити . Чи краще не робити візу а проїхати по запрошенню через Польщу і по приїзду в Німеччину в мене буде просто як біометрія , але для мене було б краще зробити візу ..
Порадьте пліз як краще зробити .
Дякую вам !!
Гарного Вечора ) 

Vadim
Vadim
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

не можеш — ти нелегалом будеш зловлять штраф і депортація

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

хороший мабуть знайомий у тебе, раз зважився поїхати йому допомогти з ремонтом Безкоштовно аж до Німеччини.

Feil
Feil
Відповідь для  Covidlo
1 місяць назад

Мабуть так

Сергій
Сергій
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

Тут вам без різниці як їхати. Все одно працювати по чорному. Головне не попастися поліції, це головне. Якщо затримають, то ні біометрія, ні віза вже не допоможе.

Feil
Feil
Відповідь для  Сергій
1 місяць назад

Зрозумів, ви теж зараз у Німців ??? . Можливо порадите щось щоб не потрапити в поліцію?

Костянтин
Костянтин
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

Чи не їхати в Німеччину)

zoyc
zoyc
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

Чому «у Німців»?
Коли в Польщі, то говорите «у поляків»?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

Це лотерея. Мій знайомий має айдішку словацький, «ліву». Так ось в жовтні пиячили з поляками в барі, приїхала поліція перевірили поки, прошила айдішку, все добре, з карантин попросила покинути бар о 12:00 ноч а вже в січні їхав з Варшави в Німеччині, рейсовим автобусом, на кордоні німці зняли чотири чоловіки, обшук до трусів, два дні у в’язниці, зняли відбитки пальців, депорт з Німеччини на два роки, і забрали гроші, злоті і євро . в загальному, 400 ₴. На кордоні він показав паспорт з польською візою. Така страшилка. Я б на вашому місці з Польщі їхав бла-каром. Менший ризик. Головне дістатися до місця. Там без проблем.

Feil
Feil
Відповідь для  Сергій
1 місяць назад

А мене з Польщі, напевно забере далекобійник, або бусиком, автобусом не ризикую. Уже на крайній випадок то літаку з Варшави. Я дуже вам вдячний ви просто не повірите як.
Дякую вам !!!!

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

По-перше по біо як турист не приїдете якщо потрапите на контроль.
Якщо віза польська і потрапите на контроль можна сказати, що на вікенд їдете до родича або товаришеві вказавши адресу тоді більше шанс не отримати депортацію і штраф.

Feil
Feil
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

І айді карта теж не допоможе якщо зробити?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

Що за карта? Роз’ясніть будь ласка?

Feil
Feil
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

І у мене знайомі працюють по якимось там картках. Точно так і не скажу.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

На вашу думку найкраще буде зробити візу і тоді вже відправитися? Ви можливо можете порадити як краще уникнути поліції. Або ще якісь поради, просто дійсно така нагода трапилася, поїхати до знайомого.

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

2 роки ось так як ти їздив.
З приводу Айді навіть не думай її робити! У мене не один друг сидить за цю справу! Це серйозна стаття, а то умільці Які працюють і вважають що вони найрозумніші по лівим документам працювати так це не так. Твій варіант це тільки знайти попутку бажано легкову машину, а якщо ще в нічний час знайдеш так взагалі відмінно! Ну а за документами дивись як тобі потрібно скільки там знаходиться, якщо 3 місяці вистачить то їдь по біо .. бо Віза тебе ніяких привілеїв не дасть в Німеччині!

Feil
Feil
Відповідь для  Volodymyr
1 місяць назад

А по біо зараз не можна їздити говорять.

Feil
Feil
Відповідь для  Volodymyr
1 місяць назад

Дайте свій вайбер ласка, чи можливо фейсбук хочу з вами поговорити.

Alex
Alex
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

5 років в Польщі, один з пісочниці 10 років в Німеччині, а не їжджу до нього з тієї причини, що Німеччина країна ментів.
Як гість їздив, коли Не було ковіда і працював сміливо без віз.
Німці в край охаміли

Feil
Feil
Відповідь для  Alex
1 місяць назад

А Друг по яким докам?

Alex
Alex
Відповідь для  Feil
1 місяць назад

по довічним

Kristina
Kristina
3 місяців назад

Робота на складі німецького інтернет магазину в Swiebodzin
Що там по годинах? Важко працювати? Напишіть будь ласка хто там був

Ганна
Ганна
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Я там працювала. Зима, постійно простої. Особливо не заробиш. Робота дійсно НЕ важка, але монотонна. У мене наприклад через компа часто очі боліли. Є норма. І це напружує неабияк.

Kristina
Kristina
Відповідь для  Ганна
3 місяців назад

Скільки приблизно за місяць виходить якщо не секрет?

Ганна
Ганна
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Зараз навіть не знаю. Я там працювала досить давно. За словами подруги 2500-3000. З простоями менше

Kristina
Kristina
Відповідь для  Ганна
3 місяців назад

Зрозуміла Дякую))

Сергій
Сергій
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Є робота де багато годин. І платять 15 в годину. Оформлення та проживання безкоштовно. Сам працюю зараз

Kristina
Kristina
Відповідь для  Сергій
3 місяців назад

Де? Поділіться інформацією.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

у Katowice

Євген
Євген
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Теж цікаво пропонують цю вакансію

Майя
Майя
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

А можна з вами зв’язатись по телефону?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

ID-Logistics
Katowice
на логістичний склад потрібні люди на комплектацію товару на автонавантажувач-продовольча група.
Суть роботи: Прийом доставки товарів на склад / завершення / підготовка замовлень / відправка поставок зі складу в магазини (в залежності від призначення на конкретний відділ на складі)
Доставка продукції в Відповідні місця на складі.
Працювати з впровадженням сканерів і голосових терміналів.
Постійне оновлення системи логістичних даних
Ставка 15 zł / год + 1zl (до 26 років) + премії за продуктивність + харчування на складі!
Робота 12 години 6 днів в тиждень.
Спецодяг надає роботодавець.
Санітарна книжка за рахунок роботодавця.
Проживання в квартирі по 4 чол. у кімнаті.
Житло надається безкоштовно!
Отримання сертифікату європейського зразка для водіння wózka unoszęcego

Людмила
Людмила
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Годин небагато, 8-10, дуже рідко 12 в залежності від магазину (їх там декілька). Часто буває, що немає товару, адже робота полягає в обробці повернутих інтернет-замовлень, тоді буває і по 6 годин, а буває, що взагалі люди вдома сидять. Звичайно, це стосується тих, хто працює через агентства, але безпосередньо зараз взагалі нереально потрапити, в н, зв’язку з карантину немає набору.
Сама робота фізично не важка, але в шаленому темпі, тому що є норми, а зараз товар йде не дуже-взуття, куртки, пальто, які так швидко не перепакуешь (а потрібно часто його ще й почистити). Взагалі потрібно вкластися в хвилину на річ, не більше. Хоча різні люди, у кожного свій ритм — кому-то нереально зробити норму, а хтось робить більше норми, працює на бонуси, тобто, все індивідуально.

Kristina
Kristina
Відповідь для  Людмила
3 місяців назад

спасибі за відповідь)

Макс
Макс
3 місяців назад

Так як і обіцяв перетнув кордон з Німеччини до Польщі по А2. Зі сторони Німеччини немає жодного контролю чи постів. А при в’їзді до Польщі всі легкові авто направляють на контроль.

Анна
Анна
Відповідь для  Макс
3 місяців назад

19.12 їхала з Берліна рейсовим автобусом в Україні. На кордоні, вже на польській стороні, водій скомандував надіти маски, і ми без зупинки проїхали повз. Але пост був.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Макс
3 місяців назад

Велике спасибі!!!

Федя
Федя
Відповідь для  Макс
3 місяців назад

Друг тиждень тому виїжджав, то був на контролі Zoll, з польський боку не було.

Елена
Елена
Відповідь для  Макс
3 місяців назад

Дякую за інформацію.

Галя
Галя
Відповідь для  Макс
3 місяців назад

Передісторія для тих, хто не в темі, буде?)

Макс
Макс
Відповідь для  Галя
3 місяців назад

Деякі люди хотять поїхати до Німеччини на святкування нового року. Питалися яка ситуація на кордоні.

Галя
Галя
Відповідь для  Макс
3 місяців назад

Зрозуміла, дякую, а ви чим їхали? не легковою?

Макс
Макс
Відповідь для  Галя
3 місяців назад

Фурой.

Николай
Николай
3 місяців назад

День добрий.Кто може сказати, чи потрібна обов’язково форма А1 коли їдеш по польській візі до Німеччини на роботу?

Влад
Влад
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

А чого ви туди їдете? Працювати, відпочивати, купувати машину .

Николай
Николай
Відповідь для  Влад
3 місяців назад

Агенство запропонувало работу.По польської візи.

Стас
Стас
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Поїхати то можна і по А1, головне поменше шорхаться, на очі поліції не потрапляти, а якщо облава на нелегалів, то ховатися так щоб не знайшли.

Сережа
Сережа
Відповідь для  Стас
3 місяців назад

Саме так. Правильно сказали.

Яна
Яна
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Це все липа.

Стася
Стася
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

та форма (А1) не знатиме, це просто відрахування в соцстрах

Форма A1 (zaswiadczenie Al) це довідка встановленого зразка (на 3 сторінках), яка видається органами соціального страхування (ZUS) на вимогу роботодавця для будь-якого, офіційно працевлаштованого працівника і є підтвердженням того, що роботодавець справно платить соц.отчісленія працівника і конкретний працівник підлягає соціальним страхуванням території Польщі і має право отримати разі потреби) невідкладну медичну допомогу межами Польщі, але в межах ЄС. Це дозволяє уникнути необхідності сплати соц. Внесків до двох країнах одночасно.

Тимофей
Тимофей
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Зараз візи не відкривають, я вище написав як у нас в компанії роблять. Німці не дурні, все розуміють що з візами проблема тому поки дозволили так, принаймні у нас на проекті і в нижній Саксонії.

Вика
Вика
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Це нелегально. І це нічого що український з такими доками там пачками депортують. Але посередників це не зупиняє поки їм платять за документи нічого не варті там.

Николай
Николай
Відповідь для  Вика
3 місяців назад

Ну я з цього і запитав .Ещё сказали, що потрібна віза Ван Дер ельст .Це мені люди сказали, що це липа ця форма.

Вика
Вика
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Нехай би вам ці люди ще ту візу показали, а то все про неї говорять але ніхто не бачив

Николай
Николай
Відповідь для  Вика
3 місяців назад

Це мені говорили вже люди, які в цій справі розуміють Сказане що не форма А1 потрібна, а Ван Дер ельст віза.

Федя
Федя
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Віза ця існує, але її не так просто отримати. І беруть на роботу в основному фахівців …

Олег
Олег
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Що з цією формою, що без неї однаково нелегально.

Николай
Николай
Відповідь для  Олег
3 місяців назад

Вони кажуть, що нібито коли фірма відправляє тебе в відрядження за межі Польщі, робиться відрядні лист, Форма А1.

Олег
Олег
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Ага, але це полякам так роблять. Ви ж не поляк?
А потім наших з Німеччини по сто чоловік групами депортують.
А про візу ван дер Ельст почитайте. Може вам підійде.
Але це все не так просто.

Николай
Николай
Відповідь для  Олег
3 місяців назад

Ну значить не будемо порушувати) .Поработаем в Польщі.

Костя
Костя
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

Щас van Der elst не роблять — візові центри закриті. Тому можна «напівлегально» поїхати, але одного А1 недостатньо, потрібно ще адресу обсервації в Німеччині, контракт на роботу між компаніями (вашої польської та німецької), ваш особистий контракт з польською компанією, + папір про те що поїздка невідкладна і без вас там прям не зможуть в момент локдауна. Принаймні у нас в компанії зараз так .У нас Всі фахівці у яких зараз є віза van der elst до НГ в терміновому порядку викликаються на проект щоб по цій простроченою візою працювати далі після НГ до відкриття візових (типу антикризовий щит як в Польщі)

Николай
Николай
Відповідь для  Костя
3 місяців назад

Виходить, що ти проходиш карантин в Німеччині? У Польщі не проходиш?

Костя
Костя
Відповідь для  Николай
3 місяців назад

При чому тут Польща? Я в Литві проживаю. Карантин в Німеччині 5 днів, потім тест.

Николай
Николай
Відповідь для  Костя
3 місяців назад

Поняв.Благодарю.

Рома
Рома
4 місяців назад

Вітаю всіх ! Підкажіть можу я на сьогоднішній день по польскай візі … заїхати з Польщі до Німеччини з тестом на рейсовому автобусі. І скільки коштує в Польщі тест ..? Усім дякую.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Рома
4 місяців назад

Від 460 злотих коштує тест в Польщі.

Жека
Жека
Відповідь для  Рома
4 місяців назад

Це ви як у відрядження по польській візі зібралися туди?

Рома
Рома
Відповідь для  Жека
4 місяців назад

Так, у відрядження.

Макс
Макс
Відповідь для  Рома
4 місяців назад

У Польщі тест стартує від 400 з гаком зл.

Оля
Оля
Відповідь для  Рома
4 місяців назад

Ви то як би можете, але схема ця … м’яко кажучи так собі.

Дана
Дана
Відповідь для  Рома
4 місяців назад

В принципі можете.

Тимур
Тимур
4 місяців назад

Хто мав справу з агенством нев ворк? Оформився в них на роботу в німеччину,по польській візі. Кажуть,що обсервацію,не потрібно проходити. як узнать правду?

Денис
Денис
Відповідь для  Тимур
4 місяців назад

Знаю одних, поїхали по польській візі + А1, але перед цим в Польщі карантин відсиділи, а далі зловили удачу і працюють в Німеччині
Тут як повезе, бо нелегально все таки, і агентство Ви не гарант зловлять Вас чи ні, якщо вони взагалі мають ті вакансії.

Дана
Дана
Відповідь для  Тимур
4 місяців назад

Тільки не від Нью ворк їздили.

Артур
Артур
4 місяців назад

Є інфа що по формі А1 це не легально бо це просто страхівка…. як взнати не питаючи поліцейського в Німеччині чи я буду легально працювати? Взагалі є варіанти без візи ван дер ельст? Мої документи: польська сезонна робоча віза. Прохання відповідати тих хто знає точно на даний момент.

Сергей
Сергей
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

Взагалі публіка ділиться на дві категорії, хто хоть один раз працював по А1 від фірми і знає що можна працювати, в тому числі і я. І ті хто ніколи не працювали по А1 але будуть доказувати що ні. Звісно , якщо А1 купити в Львові за 80є по обьяві, то краще самому її роздрукувати на сканері. Але якщо ви оформленні на фірмі по умові о праці, мед ком, техн безпеки договір між фірмами і т д. Чому ні?

Артур
Артур
Відповідь для  Сергей
4 місяців назад

Дякую, вже взнав.

Влад
Влад
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

я так працював
головне не попадатись ментам щоб не було питань
там час скоро йде

Артур
Артур
Відповідь для  Влад
4 місяців назад

Менти на вулиці пристають?

Влад
Влад
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

ні

Niko
Niko
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

Можна , якщо мати А1, зголошення в Zoll

Артур
Артур
Відповідь для  Niko
4 місяців назад

Зголошення? Де і як взяти? Перший раз чую. Тут всі кажуть що це не легально.

Niko
Niko
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

Якщо працюєте через фірму, то фірма подає, а не, це і самому на німецькому сайті можна подати

Артур
Артур
Відповідь для  Niko
4 місяців назад

Але це ж не віза… один каже що це норм проти 99 які кажуть що це не легально читайте нижче..

Niko
Niko
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

Я читав,
на сайті Цоль є положення, для країн 3 світу- а саме таких як Україна, що не входять до ЄС.
Не обов’язково Van der Elst, якщо то все розумно подати

Desmond
Desmond
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

Я працював по ID словака. Стремная тема, але 7 місяців проканало. Головне поменше на вулиці бувати (робота — магазин — хостел).

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

За а1 працював в Бельгії, Австрії, Німеччини, Данії. Проходив перевірки.

Артур
Артур
Відповідь для  Ruslan
4 місяців назад

А чого всі кажуть що це фуфло?

Ist
Ist
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

Нелегально і вперед

Андрій
Андрій
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

Це нелегально. До першої перевірки

zoyc
zoyc
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

А чому б не поїхати по польській сезонної візі наприклад в Швейцарії? Або Бельгію? Чого саме Німеччина?

Наталья
Наталья
Відповідь для  Артур
4 місяців назад

Якщо ви українець, то інших варіантів легальної роботи крім німецької робочої візи немає. Думала, ви жартуєте

Артур
Артур
Відповідь для  Наталья
4 місяців назад

Взагаліто є і це студентські програми з дозволом від німецької біржі праці.

Наталья
Наталья
Відповідь для  Наталья
4 місяців назад

С польской сезонной визой? Не владею такой информацией

Maksymilian
Maksymilian
4 місяців назад

Всім привіт. Ось потрібно у відрядження в Нідерланди. Туди полечу без проблем, там не зобов’язують проходити карантин, тим більше поляки для голландців в помаранчевій зоні.
ПИТАННЯ: А хто знає чи потрібно буде проходити обсервації по поверненню в Польщі?
Де можна подивитися країни, які для Польщі вважаються в червоній зоні?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Maksymilian
4 місяців назад

Якщо ви будете заїжджати в Польщу зі сторони Німеччини то ні на даний момент немає блок постів.

Андрій
Андрій
4 місяців назад

Робота
Доброго Дня всім!)
Чи є тут люди, які працюють на легальній основі в Німеччині з, або взагалі хтось працює в Німеччині?)

Oksana
Oksana
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Працюю легально в Берліні, маю карту побиту на 5р

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Oksana
4 місяців назад

У вас Aufenthaltskarte?

Oksana
Oksana
Відповідь для  Kyrylo
4 місяців назад

да

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Ну я працюю легально, по візі van der elst. Що вас цікавить?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kyrylo
4 місяців назад

Доброго вечора, є пару питань (тут буде важко розписати) можна з вами звязатись на вайбер, а якщо ви в Україні то на моб.
Якщо незатрудніт ….
Дякую!

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Пишіть сюди, я не ділюся особистими даними

Настя
Настя
Відповідь для  Kyrylo
4 місяців назад

автор мовчить поки, але мені цікаво) наскільки реально її отримати? цю візу? як довго часу це займає?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Настя
4 місяців назад

документи

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Настя
4 місяців назад

За часом швидко, якщо документи в порядку, 2-5 робочих днів, проблема «вибити вікно» для подачі у візовий центр — величезні черги.

Настя
Настя
Відповідь для  Kyrylo
4 місяців назад

Дякуємо! ви особисто довго чекали?

Катерина
Катерина
4 місяців назад

Виплата заробітної плати

Підкажіть, їду до Німеччини, сказали відкрити єврову карту в Україні для виплати з / п, чи можливий такий спосіб виплати з / п і чи НЕ заблокує цю карту український банк?

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Катерина
4 місяців назад

дивна схема якась 🤔

Natali
Natali
Відповідь для  Катерина
4 місяців назад

Відкриваємо в ПриватБанку карту для зарахування євро. Роботодавцю надаємо IBAN (всі банки, і українські теж, ще в минулому році перейшли на міжнародні стандарти)

Natali
Natali
Відповідь для  Natali
4 місяців назад

На цю карту зараховують зарплату в євро. Ній же ви можете розплачуватися в німецьких магазинах. Готівку в німецькому банкоматі теж можна знімати, але там близько 5 євро відразу знімається. А на Україні можна знімати в банкоматі гривнями за курсом. Або перераховувати на карту інших людей в Приват24.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Катерина
4 місяців назад

Якщо через польську фірму то відкрийте в Польщі. 1 євро в місяць за рахунок Міленіум банк. Без комісії знімаю кошти в Європі і розплачуюсь в магазинах.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Катерина
4 місяців назад

Нічого дивного в цьому немає, при виїзді на роботу до Великобританії теж рекомендується відкрити валютний рахунок.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Дмитро
4 місяців назад

Якщо в Великобританії працювати легально з контрактом то рахунок можна відкрити на місці.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Kyrylo
4 місяців назад

Працювали-знаємо, але все одно в Україні рекомендується відкрити валютний рахунок.

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Катерина
4 місяців назад

І наші ще зажадають долю від ваших кровних)

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Катерина
4 місяців назад

Залежить від суми. Та й німецький банк зацікавиться куди гроші йдуть. Загалом як і було написано раніше схема каламутна.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Катерина
4 місяців назад

а якщо є борги, то цілком можуть і заморозить рахунок

Oksi
Oksi
4 місяців назад

Чи можна зараз їхати до німечинни на роботу по польській візі?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Oksi
4 місяців назад

Ні, і раніше було не можна. це нелегально

Eric
Eric
Відповідь для  Suspected
4 місяців назад

Можна, на свій ризик, контролю немає.

Tur
Tur
Відповідь для  Eric
4 місяців назад

Так. Ризик. Гроші на вітер.

Eric
Eric
Відповідь для  Tur
4 місяців назад

Нічого подібного, ризик звісно є, але він мінімальний недавно знайомий поїхав тепер приїхав,і їздить не перший раз проблем не було. А то шо не легально то у всі часи так працювали і будуть працювати і Німеччина не виняток поляки теж не легально працюють, питання, що їх нікуда депортувати бо вони в єс.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Eric
4 місяців назад

Поляки тут яким боком? Вони що нелегали в Німеччині?

На рахунок контролю, як пощастить. 20 тижнів відбув, бачив контроль на власні очі

5 раз, на заправці і в lidl, поліція і zoll, при тому і місцевих і всіх підряд. Колеги нарвалися на штраф за межі не пристебнуті ремені в авто.

Продовжуйте вірити що перевірок не буває!

Eric
Eric
Відповідь для  Kyrylo
4 місяців назад

Та навіть німець не легально може бути якщо без договору працює. По закону Нелегально не працюють в єс немає різниці чи з єс чи з поза єс

Tur
Tur
Відповідь для  Eric
4 місяців назад

Так, звісно. Бажано тільки знайти добросовісного!!! роботодавця. Знайомий теж їздить , але багато шишок
набив … ,,,, Терпіння тому хто їде. Хто шукає, той знаходить. Під лежачий камінь, вода не тече.

Влад
Влад
Відповідь для  Tur
4 місяців назад

провірки є , я згідний з цим коментарем , якщо zoll проводить перевірку вони усі виходи перекривають втікти неможливо просто

Андрій
Андрій
Відповідь для  Влад
4 місяців назад

Яка нафіг Німеччина по Польскій візі

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

в районі Нового року колеги їздили дуже часто в Німеччину і за польськими візами, і по картах побиту у відрядження на своїх машинах. і нормально їздили по кілька разів. не разу від них не чув, що вони нелегально їздили.

Будь
Будь
5 місяців назад

Віза Німеччина. Яка середня ціна в Україні національною німецькою візою D.?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Будь
5 місяців назад

Командировочная німецька віза van der elst безкоштовна (без візового збору) для громадян України (подавався в Вільнюсі в червні).

З приводу отримання візи в Києві — це нереально, там потрібно пройти 7 кіл пекла.

Ксения
Ксения
Відповідь для  Kyrylo
5 місяців назад

а де краще тоді?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Ксения
5 місяців назад

За місцем основної роботи в країні ЄС.

Ксения
Ксения
Відповідь для  Kyrylo
5 місяців назад

дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ксения
5 місяців назад

В Україні ви її не зробите

Будь
Будь
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

А Де можна зробити?
В Німеччині?
Чи в Польщі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Будь
5 місяців назад

В Польщі. Варшава

Bogdan
Bogdan
5 місяців назад

Вітаю. Тільки що сказали, що у німців введений обов’язковий карантин. Чи не в курсі на скільки це дійсно?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Bogdan
5 місяців назад

Немає такого, тут тест безкоштовно, який сенс в карантині?. Частковий lockdown, масковий режим.

Gennadii
Gennadii
Відповідь для  Bogdan
5 місяців назад

При перетині Німеччини потрібен тест на коронавірус, термін дії 48 годин, інакше великий штраф

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Gennadii
5 місяців назад

Не вигадуйте.

Людмила
Людмила
5 місяців назад

Хто на днях їхав транзитом в Нідерланди через Німеччину.Яка ситуація як проїхать і чи потрібен тест??

Євген
Євген
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

Варшава-Німеччина-Люксембург-Бельгія, 3 дні тому їхав знайомий, без проблем, зупинок, і тестів, думаю з Голландією так само

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

Субота. Литва-Польща,-Німеччина — Нідерланди. 2 буса renault trafic 16 осіб. На контроль не потрапили, проїхали без проблем. Були тести на руках з Литви. Їхали колеги по роботі на проект.

Серега
Серега
5 місяців назад

Потрібна порадаВ п’ятницю подав через НП документи на 6 міс. робочу польську візу до візового центру в Києві, по якій мав їхати до Німеччини по А-1. Але на данний момент люди які робили мені документи, які водять мене за ніс вже 3-ій місяць, втратили мою довіру і їх послуг я більше не потребую, бо як гроші то «дай», а як надати мені інфу, що до стану доків і термінів то «мороз». Від якої кантори з Польші запрошення по якому я мав їхати в Німеччину немаю уявлення. Через кого надійного і куди можна поїхати та відпрацювати ці 6 місяців, при умові що я отримаю паспорт з візою? В Польші ще не працював, був в Данії півтора роки і Чехії. Дякую.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Серега
5 місяців назад

в українських агенствах не платите за вакансію. Є купа безкоштовних, або тих, які вираховують за свою роботу із зарплати. Всі хто хоче грошей на перед, не дає Вам ніяких гарантій. Будь-які договори, які Ви з ними укладіть будете потім роками виспарівать в суді. Суди у нас довгі і дорогі.

Юля
Юля
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

пошукайте безпосередньо вакансії, без посередників

Надія
Надія
Відповідь для  Серега
5 місяців назад

а що вмієте робити? яку роботу саме шукаєте?

Серега
Серега
Відповідь для  Надія
5 місяців назад

За фахом інженер-будівельник, в Данії працював на свинофермі, маю права на трактор та автомобіль, в Чехії працював на цибулярні в Ополанах на Теско. Також працював в Санкт-Петербурзі інженером-проектувальником слаботочних і силових сітей. Хотілося б поїхати на свиноферму, це в ідеалі, бо люблю тварин і знаю що да як. А так готовий до любої адекватної роботи за розумну платню, бо вже немає куди далі чекати.

Маря
Маря
Відповідь для  Серега
5 місяців назад

Чекайте відкриття візи, а там далі побачите що і як. А в Чехію чому не їдете,якщо Ви там були?

Серега
Серега
Відповідь для  Маря
5 місяців назад

Бо запропонували Німеччину, на що і повівся та запустив процес оформлення. А тепер жалкую, бо 3 місяці вже мене мурижать, а кінця цих знущань зі сторони українських агенств не видно. Тому і прийняв рішення поїхати хочаб в Польшу. Дякую.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Серега
5 місяців назад

З такими доками яви доїдете до першої перевірки. Тим більше Німеччина ввела обовязкову обсервацію

Серега
Серега
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Я в Німеччину перехотів їхать, бо як ідіот спершу повівся, а потім почав перевіряти ризики. На даний момент вже хочаб в Польшу, бо час втрачений, гроші заплачені, а я все ще дома.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Серега
5 місяців назад

В Німеччину по А1 це легально, так можно

Єма
Єма
5 місяців назад

В’їзд на роботу без візи, на запрошення Здрастуйте, підкажіть, чи можна в’їхати на роботу в Німеччину на запрошення від фірми, але без робочої візи? Які взагалі умови в’їзду зараз туди на роботу?

Кіріл
Кіріл
Відповідь для  Єма
5 місяців назад

Німецька віза або карта ЄС будь-якої країни + overдох..я документів про те що ви тут дуже потрібні, а також точну адресу де будете проживати в Німеччині (інформація на минулої неділі).

Ще є пасажири з цілими стопками документів (може програма zav не в курсі) але їх теж пропускають правда зі скрипом і розглядами на місці за їх паперів. Але на студентів вони явно не схожі.
Це все варіанти про які знаю.

Богдан
Богдан
Відповідь для  Кіріл
5 місяців назад

Що ти чорт забирай таке мелішь? Скільки грошей втратив? Тебе нагріли такого не буває.

Єма
Єма
Відповідь для  Богдан
5 місяців назад

Спокійно, ніхто нічого не втратив) просто друг працює в Німеччині та запропонував приїхати до нього на роботу з України .. Ось і цікавить як це можливо ..

Богдан
Богдан
Відповідь для  Єма
5 місяців назад

Так яке запрошення? Польське або німецьке?

Єма
Єма
Відповідь для  Богдан
5 місяців назад

Ось я і хочу дізнатися яке .. Моє питання просто в тому, як відбувається виїзд до Німеччини на роботу з України .. Мені толком нічого не пояснили .. Які є варіанти?

Егор
Егор
Відповідь для  Єма
5 місяців назад

нелегально можна

Єма
Єма
Відповідь для  Егор
5 місяців назад

Як саме це відбувається?

Егор
Егор
Відповідь для  Єма
5 місяців назад

Відкриваєте польське запрошення і їдете

Єма
Єма
Відповідь для  Егор
5 місяців назад

Небезпечно …

Егор
Егор
Відповідь для  Єма
5 місяців назад

Я і написав, нелегально, але можна.