Бізнес віза в Німеччину
5/5 - (1 голос)

Бізнес віза в Німеччину: для чого вона потрібна, і як правильно її оформити

Бізнес віза в Німеччину — Українські бізнесмени часто потребують ділових поїздках за кордон. Одним з найбільш поширених напрямків є Німеччина. У цій статті ми розберемося в понятті «бізнес віза», з якою метою її відкривають і які нюанси потрібно врахувати при подачі документів.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Визначення поняття «бізнес віза»
Які бувають типи віз для ділових поїздок?
Які документи можуть бути підставами для відкриття власного бізнесу в Німеччині?
Як оформити бізнес візу до Німеччини?
Етап 1. Вибір типу бізнес-візи
Етап 2. Запис на подачу документів
Етап 3. Збір пакету документів
Етап 4. Подача документів
Етап 5. Очікування і отримання готової візи
Який термін дії ділової візи в Німеччину?
Яка ціна візи?
Чому відмовляють у видачі візи і як цього уникнути?
Що таке апеляція?
Висновки

Визначення поняття бізнес віза в Німеччину

Перед тим, як почати оформлення бізнес візи, необхідно розібратися в самому понятті. Часто претенденти впевнені, що для ділових поїздок існує якийсь певний тип візи, і намагаються оформити саме її. Звичайно, документи подати в посольство можна, але, швидше за все, прийде відмова. Це пов’язано з тим, що заявник повинен мати вагомі підстави для відкриття тієї чи іншої візи.

Визначення поняття бізнес віза в Німеччину

Бізнес (діловий) візою називається велика кількість дозволів. Це можуть бути візи для ведення бізнесу, візи для участі в конференціях і переговорах, і навіть візи для укладення угоди. Для кожного з цих дозволів потрібні різні підстави.

Необхідно також згадати про те, що бізнес віза до Німеччини дозволяє тільки в’їзд на територію країни. А для ведення бізнесу потрібні додаткові дозволи, які видає німецька держава.

Які бувають типи віз для ділових поїздок?

Шенгенська. Для деяких категорій громадян передбачений тільки такий тип візи і ніякий інший. До них відносяться:

  • Далекобійники;
  • Екіпаж міжнародних поїздів та автобусів;
  • Журналісти;
  • Бажають влаштуватися на сезонну або короткочасну роботу;
  • Офіційні делегації;
  • Особи, які подорожують з діловою метою.

Які бувають типи віз для ділових поїздок?

Перші три категорії повинні оформлювати Шенгенську візу тільки тому, що вони, як правило, працюють в різних країнах. Якщо ж працевлаштування не передбачає виїзд з Німеччини, то можна зробити національну візу.

Для нетривалої роботи і поїздки в складі делегації виділяється не більше 3 місяців. Тому робити національну візу просто немає сенсу.

«Ділова мета» має на увазі переговори з бізнес-партнерами на території Німеччини, підписання договорів і так далі. Ви не можете вести по ній бізнес, тільки налагоджувати зв’язки.

І Шенгенська, і національна.

Наведені нижче підстави можуть служити і для відкриття Шенгеской візи. Однак якщо необхідно перебувати в Німеччині більше 90 днів, то оформляється національна віза. Які ж це підстави?

  • Наукова діяльність;
  • Інтернатура, стажування;

Тут мається на увазі запрошення від державних німецьких ВНЗ або отримання гранту.

Підприємницька діяльність. Для того, щоб відкрити свою справу в Німеччині необхідно мати документально підтверджені підстави. Як правило, для цього передбачається національна віза, але отримати її не завжди просто.Нижче ми поетапно розглянемо всі нюанси, щоб мінімізувати ризики відмови.

Які документи можуть бути підставами для відкриття власного бізнесу в Німеччині?

Які документи можуть бути підставами для відкриття власного бізнесу в Німеччині?

Як правило, це повинні бути нотаріально завірені папери, що підтверджують реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності в Німеччині, або договір між учасниками даного бізнесу.

Як оформити бізнес візу до Німеччини?


Далі ми поетапно розглянемо весь процес оформлення бізнес візи в Німеччину.

Етап 1. Вибір типу бізнес-візи


Ми вже розповіли, які типи віз існують і чим вони відрізняються. Претендентові необхідно лише з’ясувати, скільки днів він планує провести в Німеччині. Якщо цей термін не перевищує 3 місяці, то підійде Шенгенська віза, а якщо перевищує — національна. Це дуже важливий момент, від якого залежить вибір інстанції для подачі пакета документів. Для оформлення Шенгенської візи документи подаються у візовому центрі, а для національної — в консульстві.

Етап 2. Запис на подачу документів


Перед подачею документів необхідно заздалегідь записатися в чергу на конкретну дату і час. Для Шенгенської візи це можна зробити онлайн на сайті germanyvac-ua.com. Для запису на національну візу необхідно перейти на наступний ресурс: https://service2.diplo.de/rktermin/extern/choose_realmList.do?request_locale=de&locationCode=kiew

Етап 3. Збір пакету документів

Формувати пакет документів рекомендується заздалегідь, а перед подачею до візового центру ще раз уважно все перевірити. Адже при відсутності хоча б одного з основних документів у видачі візи буде відмовлено. Які документи потрібні?

Збір пакету документів

  • Antrag auf Erteilung eines nationalen Visums. Це спеціальна анкета, в яку здобувач вносить всі свої дані на німецькій мові. Необхідно роздрукувати два бланка і кожен з них грамотно заповнити, не допустивши жодної помилки.
  • Фотографії (3 штуки). Не завжди фотографи роблять правильні фотографії, а у претендента згодом виникає маса проблем. Щоб цього уникнути, необхідно самому знати, як повинна виглядати фотографія і проконтролювати весь процес. Важливо, щоб фотографія була новою, зробленої не більше півроку тому. Особа має бути спокійним, без будь-якої міміки. Очі — відкриті, без прищура. Окуляри — тільки з прозорим склом, що не затемнені, за ними має бути добре видно очі. Головні убори дозволені тільки в тому випадку, якщо вони використовуються з релігійних міркувань. Але до них теж є вимоги: весь овал обличчя повинен бути добре видно, і головний убір не повинен створювати ніяких тіней. Фон на фото повинен бути світлим.
  • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Необхідно пред’явити оригінал, а в пакет документів вкласти копії всіх сторінок.
  • Внутрішній паспорт громадянина України. Вимоги такі ж, як і до закордонного паспорту.
  • Документ-підстава для в’їзду або перебування на території Німеччини.
  • Медичний страховий поліс. Страхове покриття повинне бути не менше 30 тисяч євро, а зона покриття — всі країни Євросоюзу.
  • Квитанції про оплату сервісного і /або консульського збору.

Це перелік основних документів, але безпосередньо перед подачею краще уточнити, які ще документи можуть знадобитися. І важливо скласти їх в правильному порядку, адже нерідкі випадки відмови в прийомі документів тільки через те, що не було дотримано порядок.

документи підстави

Підставою може служити трудовий договір або запрошення на роботу.Також німецькі бізнес-партнери можуть вислати українському бізнесменові Einladung (спеціальне запрошення). Його можна використовувати, якщо метою поїздки є — укладання контрактів, переговори або знайомство з новими партнерами.

Етап 4. Подача документів

Подача документів

Здійснюючи попередній запис, претендент повинен вибрати конкретну дату і час подачі документів на візу. Якщо він не приходить — його місце анулюється, а гроші за оплачені збори не повертаються. Важливо перевірити наявність усіх документів і правильність їх заповнення. Ми рекомендуємо взяти з собою кілька порожніх бланків, щоб, в разі виявлення помилки, можна було моментально все виправити на місці.

Етап 5. Очікування і отримання готової візи

На розгляд документів і прийняття рішення з приводу видачі візи необхідно не менше тижня. Все залежить від типу візи і зайнятості співробітників посольства. Зазвичай Шенгенську візу видають приблизно через 10 днів, а національну — через місяць. Після прийнятого рішення здобувачеві буде відправлений відповідь: за допомогою повідомлення на телефон, або листом на електронну пошту. Потім необхідно прийти в посольство /візовий центр і забрати свій закордонний паспорт з візою. Зробити це може тільки здобувач особисто.

Який термін дії ділової візи в Німеччину?

Як вже говорилося вище, тип німецької візи безпосередньо залежить від кількості днів перебування в країні. Якщо отримати Шенгенську візу, то можна перебувати на території Німеччини три місяці протягом 180 днів. Оформляючи національну візу, потрібно враховувати, що її зазвичай дають на термін до півроку. Будучи вже в Німеччині можна спробувати оформити необхідні документи, і отримати ВНЖ.

Яка ціна візи?

Яка ціна візи

Перед подачею документів необхідно сплатити сервісний і /або консульський збір. Для Шенгенської візи консульський збір складає 35 євро, а сервісний — від 18 до 22 євро. Оформлення національної візи для громадян України є безкоштовним.

Чому відмовляють у видачі візи і як цього уникнути?

Відомо, що відсоток відмов у видачі візи в Німеччину один з найвищих серед усіх європейських країн. Українцям відмовляють приблизно в 5% випадків, і цей показник з кожним роком зростає. Часто претендентам відмовляють у видачі візи навіть без детальних пояснень. Але найпоширенішими причинами є:

  • Брак документів. Щоб цього уникнути необхідно в день подачі уважно перевірити свої документи і переконатися, що все на місці. Якщо ж брак виявили прямо у візовому центрі або посольстві, то необхідно уточнити про можливість доносу необхідних паперів.
  • Виявлення підробленого документа. Буває, що здобувачі купують фальшиві запрошення або інші документи-підстави. Якщо ж про це дізнаються польські чиновники, то відмова буде негайним, і апеляцію краще не подавати, адже може стати тільки гірше.
  • Неправильне заповнення бланків. Мабуть, найбільш поширена причина. Тому скрупульозно перевіряйте кожну написану букву.


Цей список можна довго продовжувати, але ми вказали найпопулярніші причини відмови в отриманні німецької візи.

Що таке апеляція?


Якщо здобувач впевнений, що йому відмовили у видачі візи необгрунтовано, то він може оскаржити це рішення. Важливо бути впевненим, що помилки припустилися саме польські чиновники. Інакше апеляція не увінчається успіхом.

Висновки

Як видно з вищевикладеного матеріалу, в отриманні німецької бізнес візи існує багато нюансів. Однак, ретельно вивчивши їх, можна бути впевненим у своєму успіху і розвивати свій бізнес в одній з найрозвиненіших європейських країн — в Німеччині.

Бізнес віза в Німеччину — з цією статтею так само цікавляться:

 Робоча віза в Німеччину Оформлення візи для вивчення мови в Німеччині  Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в Києві
Робоча віза в Німеччину Оформлення візи для вивчення мови в Німеччині Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в Києві

Бізнес віза в Німеччину — якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Костянтин – візовий фахівець

Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0677265234 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

Смотрите также

Відмова у візі в Німеччину

5/5 - (1 голос) Відмова у візі в Німеччину Зміст статті: Причини відмов від німецької …

Підпишіться на наші соцмережі ➡ Фейсбук Інстаграм
Подписаться
Уведомление о
guest
77 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Roman
Roman
3 років назад

З Польщі до Німеччини по безвізу

Всім привіт. Скажіть будь ласка віза у мене закінчилася в січні зараз почав діяти Безвіз, чи можу я в’їхати до Німеччини? Потрібно забрати звідти автомобіль або є якісь патрулі, на кордоні є якісь проблеми? Всім дякую!

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Roman
3 років назад

У тебе НЕ почав діяти безвіз.
Ну а так, до слова, давайте ще штук сто схожих питань наштампують, може на 101 відповідь якийсь інший буде.

Roman
Roman
Відповідь для  Sardelka
3 років назад

Чому ви так думаєте? Бажано з посиланням на оф ресурс. Тому що раніше після закінчення візи починав діяти Безвіз.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Roman
3 років назад

Ми не думаємо, ми знаємо. Хоча хто НЕ ризикує той …
На безвіз всім начхати.

Alex
Alex
Відповідь для  Roman
3 років назад

Гальмо почитай нижче теми, вже привів посилання на оф ресурс де можна залишитися в Польщі з антикризового, хочеш поїхати в Німеччину їдь, так як взагалі-то нету зараз без віза в Європі, тільки Польща пускає і то за умови наявності запрошення на роботу на 90 днів

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Alex
3 років назад

Ну ти і бидло.
Людина ввічливо запитав а ти відразу
Гальмо причому тут гальмо навіщо людини обзивати, я не розумію

Alex
Alex
Відповідь для  В'ячеслав
3 років назад

Та тому що такі схожі запити тут по 10 штук в день … .. пішов нах … ..

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Alex
3 років назад

І хоч 100шт навіщо відразу переходити на гальмо або якісь образи якщо ви відразу так відповідаєте то ви або з лісу вилізли або з сім’ї алкашів де тільки кричить обзивають трохи що.

Alex
Alex
Відповідь для  Alex
3 років назад

Та тому що такі схожі запити тут по 10 штук в день … .. пішов нах … ..

Alex
Alex
Відповідь для  Alex
3 років назад

Ага з лісу

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Roman
3 років назад

Раніше Не було всесвітньої Агонії пов’язаної з вірусом. Зараз діє антикризовий щит. Якщо на момент закінчення візи Ви були в Польщі, вона автоматично продовжується до кінця Пандемія і +30 днів. Біометрія залишається незаймана.

Roman
Roman
Відповідь для  Sardelka
3 років назад

Дякуємо! Все вірно. Я трохи провтикав. Мене в принципі цікавить як ситуація на кордоні.? Чи не буде у мене з цим проблем?

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Roman
3 років назад

При виїзді з Польщі в Україну? Ні. Які можуть бути проблеми, коли є закон?! Якщо стосовно друге країн, будуть проблеми. Зараз постів більше стало. Пандемія вносити свої корективи.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Roman
3 років назад

До першого контролю і депортації гарантовано візьмете. В’їзд по безвізу в Європу заборонено в період пандемії. Виняток зробила Польща. На території Польщі можна працювати і перебувати по Безвізові.

Олексій
Олексій
Відповідь для  Roman
3 років назад

Привіт 2 дня назад їхав з Польщі до Німеччини, заїхав з боку Щецина, були поліцаї і всіх зупиняли!
Я був на польські візи все ок пропустили і тесту не питали!
Перед нами автобус на німецьких номерах навіть не перевіряли відразу пропустили, запитали водія скільки людей і все поїхав!
Коротше як пощастить!

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roman
3 років назад

Так ви знущаєтеся ??? … ..

Roman
Roman
Відповідь для  Kyrylo
3 років назад

Дякую! Ваша відповідь мені дуже допомогла.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roman
3 років назад

Ваш безвіз діє тільки на території Польщі, з приводу патруля, перший-ліпший буде вас нагинати за відсутність негативного тесту і за прострочену візу. Так допоміг?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Kyrylo
3 років назад

ооо, а якщо сильно-пресильно хочеться?

Віктор
Віктор
3 років назад

перетин кордону
Хочу їхати на роботу до Німеччини по біометрії. Запрошення від німецького роботодавця у мене є, але чи пропустять на польському кордоні?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Віктор
3 років назад

Пахне обманом. Зробіть фото запрошення, прикріпіть до теми.

Віктор
Віктор
Відповідь для  Сергій
3 років назад

Я їду за студентською програмою, у мене є запрошення від біржі праці. Я шукаю зараз швидкі і дешеві шляхи проїзду.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Віктор
3 років назад

Зрозуміло, дякую.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Віктор
3 років назад

Шановний стільки ви заплатили за запрошення якщо не секрет. Але вас не пропустять сто відсотків. Так як по безвізу в Європі приймає на роботу тільки Польща

Aleks
Aleks
Відповідь для  Віктор
3 років назад

Щось нове, по біометрії і запрошення від німецького роботодавця. Де ви взяли то запрошення?

Артем
Артем
3 років назад

Німеччина — Україна

Добрий вечір, підкажіть будь ласка, якщо їхати з Німеччини (зелена зона) рейсовим автобусом в Україні (зупинок в Польщі по рейсу немає), потрібно буде проходить обсервация?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Артем
3 років назад

Ні, не треба.

 Квиток збережіть.

Микола
Микола
3 років назад

Карта побиту
Добрий вечір) Можете підказати, як прискорити видачу карти побиту? І я можу виїжджати в Україну, і як з часом приїхати?

Mariana
Mariana
Відповідь для  Микола
3 років назад

Печатка не дає права в’їхати до Польщі
Вона лише полегшує шлях, якщо їдете по біометрії.
Тому якщо поїдете назад тільки або віза або біометрії
Іншого виходу немає
Я сама так поїхала і три місяці сиділа в Україні, а потім на Шегині 10:00 стояла на пішому, щоб пройти в червні назад до Польщі

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Mariana
3 років назад

А я то думаю, чого мене швидко пропустили на кордоні, всіх шманали як треба гроші показували все, а у мене навіть не запитали, але це давно було вже

Микола
Микола
Відповідь для  Oleksii
3 років назад

Виходить, що краще тут сидіти і чекати.

Христина
Христина
Відповідь для  Микола
3 років назад

А довго чекаєте?
Прискорити майже ніяк. Залежить від воєводства. Скрізь по різному, і ще залежить від інспектора, точніше його швидкості і грамотності.
Ви можете виїхати в Україну, але потім в’їхати складніше буде візу не факт що відкриють. або чекати поновлення біометрії.
Хіба що є печатка про очікування з нею в’їзд можливий.

Микола
Микола
Відповідь для  Христина
3 років назад

Маю печатку, дата 2.06.2020

Христина
Христина
Відповідь для  Микола
3 років назад

За ідеєю з печаткою впускають назад. Тільки якщо вам в той час як будете в Україні прийде повідомлення з ужонду ???

Микола
Микола
Відповідь для  Христина
3 років назад

Дякую за допомогу 👍

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Христина
3 років назад

остерігайтеся нечесних роботодавців та агентства

Христина
Христина
Відповідь для  Oleksii
3 років назад

І дали депорт? На який час?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Христина
3 років назад

Ще не дали, тому що не виїжджають, але як виїжджати ???? Поки працюю, все одно порушив тривале перебування то дадуть однаково. Але ще уточнюю інші варіанти виїзду можливо без депорту, а поки заробляю гроші.

Христина
Христина
Відповідь для  Oleksii
3 років назад

Спробуйте знайти грамотного юриста. Можливо зможуть Вам хоча б зменшити депорт. Звичайно не такого, як той дятел, що вам допомагав …
Успіхів вам!

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Христина
3 років назад

розділ «депортація» описує дуже багато корисних речей, і послідовність дій, спасибі, Кристина !!!

Віктор
Віктор
Відповідь для  Микола
3 років назад

На ютубі пошукайте відповідь

Миколай
Миколай
Відповідь для  Микола
3 років назад

Знайомі говорили, що можна ще листи уженду писати, хтось пробував?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Микола
3 років назад

Дивись щоб, так як я не поїхав

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Микола
3 років назад

Прискорити Майже не можливо, все залежить від людського фактора. Друк дає вам право легально перебуває в Польщі. Бажано НЕ виїжджати. Але якщо виїдати то тільки віза або біометрія.

Микола
Микола
Відповідь для  Vladyslav
3 років назад

А як тоді виготовити візу, якщо фірма двічі запрошення не видає? (

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Микола
3 років назад

Ну у вас же є чинне запрошення?

Микола
Микола
Відповідь для  Vladyslav
3 років назад

Запрошення до 29.06.2020.Походу вже недіюче.

Mariana
Mariana
Відповідь для  Микола
3 років назад

Якщо ви вирушили на карту, то роботодавець повинен виготовити вам бажано Воєвудське запрошення (так як було в моєму випадку), яке є на 1.5 року + —

Микола
Микола
Відповідь для  Mariana
3 років назад

Фірма не дає Воєвудське запрошення 😕

Mariana
Mariana
Відповідь для  Микола
3 років назад

А це погано, тому що, щоб назад повернутися навіть по біометрії вам потрібно дійсно
будь-яке запрошення, інакше вас не пустять

Микола
Микола
Відповідь для  Mariana
3 років назад

А умова о праці, не допоможе дійсна до 2023.06.29

Mariana
Mariana
Відповідь для  Микола
3 років назад

Не допоможе
Повинен. Бути запрошення і точка
Це 100% інформація
Без запрошення навіть не будуть вас слухати

Микола
Микола
Відповідь для  Mariana
3 років назад

А ліве запрошення? Напевно не варто ризикуваті 🤔

Mariana
Mariana
Відповідь для  Микола
3 років назад

Не варто
Цікаво як вам могли зробити умова о праці на такий термін без запрошення на якій підставі 🤔
Я мала два запрошення і відповідно дві умови

Микола
Микола
Відповідь для  Mariana
3 років назад

Можливо на основі того що я подав документи на карту побиту 🤔

Mariana
Mariana
Відповідь для  Микола
3 років назад

Мені навіть мельдунок не хотіли зробити, тільки на основі вже позитивною децізіі
Тому не знаю як вони це зробили
Те що ви подали ще велике питання ви отримаєте карту і ні тому без рішення ніхто на основі друку нічого вам не відкриє і не видасть

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Микола
3 років назад

Ні, це не є підставою

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Микола
3 років назад

На кордоні все твої запрошення бачать, які у тебе були раніше і будуть цікавитися

Христина
Христина
Відповідь для  Vladyslav
3 років назад

Дозволи на роботу освядчене продовжені у зв’язку з епідемією

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Христина
3 років назад

Питання було не в цьому.

Христина
Христина
Відповідь для  Vladyslav
3 років назад

Ви запитали як людина зараз працює? На основі чого. Я Вам відповіла що у людини в зв’язку з пандемією освядчене ТРИВАЄ. І по ньому він працює, єдине що умови нові пере укладають якщо термін закінчується.

Микола
Микола
Відповідь для  Христина
3 років назад

По можливості звернуся в фірму по інформаціею.Але, якщо так то чому до 23 року умова про працю продовжилася, самому цікаво 🤔

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Христина
3 років назад

Він мені сам відповів. Що на умові о праці. Ви можете читати все до кінця.

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Микола
3 років назад

А ви зараз як працюєте? Друк вам не дає право працювати, тільки легально Прибувши на території Польщі. Повинно бути якесь осведченіе.

Микола
Микола
Відповідь для  Vladyslav
3 років назад

Умова про працю є.

Микола
Микола
Відповідь для  Vladyslav
3 років назад

Якщо виготовити візу по лівому запитаних, проблем на кордоні не буде? Можливо хтось був в такій ситуації?

Візи на всі напрямки, візова агенція
Костя
Костя
3 років назад

На новорічні свята родичі запрошують приїхати до них в германію. сам цю годину працюю в польщі.

Суть питання в чому: чи потрібно сидіти на карантині в германии і в польщі (після повернення) або є способи «обійти» карантин легально?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Костя
3 років назад

потрібно бути на обсервації в Німеччині, але все розраховано на самосвідомість, ніхто не перевіряє.

Vlad
Vlad
Відповідь для  Kyrylo
3 років назад

Ну а в чому проблема полетіти і зробити тест в аеропорту?)

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Vlad
3 років назад

Простіше зробити тест в клініці в Польщі. Але навіщо ? Якщо ніхто не перевіряє. Тест а аеропорту (до речі безкоштовно) для в’їжджають з країн не входять в ЄС

Нина
Нина
3 років назад

Перебуваю в Німеччині по безвізу. Можна полетіти додому в Україну літаком. Чи не буде проблем на митниці? Хто вже літав?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Нина
3 років назад

Чи не буде, якщо не прострочений безвіз.

Люда
Люда
Відповідь для  Нина
3 років назад

Я летіла 9.10 ніяких проблем, якщо біо не прострочений

Нина
Нина
Відповідь для  Люда
3 років назад

А що запитують митники, адже туризм заборонений?

Люда
Люда
Відповідь для  Нина
3 років назад

Митники Німеччини нічого, а ось наші цікавилися скільки грошей везу і чи є ще смартфони поаншети крім моїх особистих, вобщем дивно було.

Нина
Нина
Відповідь для  Люда
3 років назад

Дякуємо

Надежда
Надежда
4 років назад

Нужна виза в Германиюс
Виза соктября из Украины сколько будет н
Стоимость
Этот же номер по Вайберу
Капец Надежда
Я сейчас работаю опекуном по польской визе
Карпец Надежда

77
0
Залиште будь ласка коментарx