Німеччина / Віза / Робоча віза в Німеччину
Робоча віза в Німеччину
4.6/5 - (24 голоса)

Робоча віза в Німеччину

Робоча віза в Німеччину — німеччина є однією з найбільш привабливих країн Європейського союзу за рівнем життя і заробітної плати. І як показує практика, чим краще рівень заробітної плати, тим складніше легально працевлаштуватися і отримати візу.

Ті, хто вже раніше працював в ЄС, знають, що коли Польща увійшла в ЄС, поляки масово почали їхати на роботу до Німеччини. А коли в Україні сталася криза 2014 року і долар виріс, Польща люб’язно відкрила свої двері Українцям. Більшість, скориставшись цим запрошенням поїхали на заробітки. Всі інші країни ЄС не поспішають приймати нас у себе.

Обіцяють, що все змінитися!

Давайте по порядку розберемося, що і як оформляється.

Робоча віза до Німеччини — це дозвіл на виїзд, перебування та працевлаштування на території Німеччини на термін видачі візи.

Зразок як виглядає віза до Німеччини

Робоча віза в НімеччинуНа даному зразку виділено наступне:

D — Це тип візи, категорія D — це віза на довгострокове перебування, в основному робоча.

90 — Це обмеження кількості днів перебування, не більше 90 днів в Німеччині.

18-07-12 по 17-10-12 — Це термін, з якого по яке число можна перебувати. Але зверніть увагу, якщо віза дана на 90 днів, а термін перебування наприклад 180 днів, це означає, що можна перебувати не більше 90 днів.

Наявність візи не дає гарантії в’їзду в країну , прикордонна служба може так само відмовити у в’їзді, в разі, якщо, наприклад, людина не може відповісти на основні питання такі як: В якому місті буде робота, ким буде працювати, яка зарплата.

Робоча віза в Німеччину — Різновиди робочих віз до Німеччини

Блакитна карта — Це загальноєвропейський документ, такий документ дає можливість працювати на всій території ЄС.

Німеччина до блакитної карти ЄС висуває свої вимоги, щоб працевлаштуватися легально по трудовій карті необхідно:

  • Підтвердження професії дипломом
  • Трудовий договір з роботодавцем
  • Оплата праці повинна бути не менше ніж 39600 євро / рік інженери, математики та 50800 € для інших спеціальностей.

Blue Card EU видані не Німеччиною можуть бути додатково перевірені на внутрішні правила.

Як виглядає Blue Card EU

Робоча віза в Німеччину

Візи для фахівців.

Висококваліфіковані фахівці, особливо в сфері будівництва, цінуються у всіх країнах, в тому числі і Німеччиною. В основному, це будівельники, зварювальники, далекобійники. Деталі можуть змінюватись законодавством, але в основному це 86400 євро / рік, при високій кваліфікації.

Загальна зайнятість.

Це найпоширеніший тип візи, в основному, під такий тип візи відкривають всі громадяни СНД, простими словами це різноробочі, спеціальних дипломів не потрібно. Уряд Німеччини сам регулює список вакансій, затребуваних на даний момент, працевлаштуватися можна лише на ці вакансії.

Для відкриття візи на підставі загальної зайнятості потрібно трудовий договір від роботодавця.

Робоча віза в Німеччину — як відкрити

Список документів і вимоги для робочої візи в Німеччину можуть відрізнятись в залежності від громадянства заявника. Я хочу привести приклад для громадян України і РФ, для інших країн цей список документів може відрізнятися. Точний перелік можна уточнити в посольстві Німеччини.

У даному прикладі хочу розібрати відкриття візи в Німеччину в категорії (Загальна зайнятість). Вузькі фахівці такі як: Лікарі, працівники мистецтва і т.д.повинні уточнювати вимоги в консульстві, так як багато нюансів.

Робоча віза в Німеччину 1 — Пошук роботи.

Робоча віза в Німеччину

Для того, що б знайти роботу в Німеччині можна скористатися безвізом, поїхавши як турист і знайти роботу, але пам’ятайте, по безвізу працювати в Німеччині заборонено , можна отримати депортацію.

Так само знайти роботу можна через інтернет або через фірми посередники, але в основному ці вакансії всі платні. Їх вартість може варіюватися від 100 до 500 євро, це середня ціна на момент написання статті. Є ризики, що заплативши гроші в підсумку нічого не отримаєте або отримаєте не те що обіцяли, будьте уважні.

В результаті у Вас повинен бути контракт на роботу, на підставі якого буде відкрита віза.

2 — Отримання запрошення та контракту (договору) на роботу

Зразок контракту.

Зверніть увагу що Ваше запрошення, контракт може відрізнятися від представленого нижче.

Робоча віза в Німеччину

У деяких випадках для отримання робочої візи в Німеччину потрібене запрошення та контракт на роботу. Список документів необхідних на подачу в консульство може змінюватися, в залежності від необхідних працівників, уточніть це перед подачею документів.

Показую Як виглядає контракт на роботу в Німеччині (знайшов у шухляді столу при збиранні 😀), щоб застерегти Вас від обману. Так це контракт між компаніями, можливо у Вашому випадку буде менше сторінок (Хоча не впевнений). У контракті прописані всі ризики, неустойка, перелік виконуваних робіт і відповідальність сторін. Німці дуже педантичні в даному плані, щоб згодом ви їх не засудили за утиск ваших прав. Народ не ведіться на один листочок формату А4 з печатками з коміксів які тут викладають. Чи не викладаю всі сторінки так як їх дуже багато і є конфіденційна інформація. Всім удачі

Робоча віза в Німеччину 3 — Запис на подачу документів .

Робоча віза в Німеччину

Після того як документи зібрані, потрібно зареєструватися на подачу документів в консульство. Просто так прийти і здати документи по живій черзі не можна. Прийом тільки за попередньою реєстрацією.

Подача документів здійснюється тільки в Києві, в генеральному консульстві.

Записуватися необхідно тільки тоді, коли буде готовий весь пакет документів.

Реєстрація на подачу документів відбувається лише через сайт, в телефонному режимі або при особистій присутності в консульстві записатися, на жаль, не можна. Якщо Ви зареєструвалися, а прийти в призначену дату не зможете, необхідно попередити про це консульство за посиланням, яке прийшло Вам на емейл або написати на цю електронну пошту visa@kiew.diplo.de

Якщо Ви зареєструвалися на подачу документів, але не з’явилися і не попередили, консульство може в наступний раз відмовити в реєстрації або прийомі документів.

Інструкцію як зареєструватися на подачу документів дивіться тут .

4 — Список документів на візу до Німеччини

Робоча віза в Німеччину

Всі документи, які будуть подані в консульство, повинні бути перекладені на німецьку (мати апостиль). Всі заламіновані документи не можуть бути перекладені з технічних причин, для того що б зробити їх апостиль необхідно взяти дублікат.

На початку необхідно завантажити та роздрукувати пам’ятку, скачати її можна тут . У ній вказано весь перелік документів.

Документи Примітка
Закордонний паспорт Оригінал і 2 копії, всі сторінки з відмітками. У паспорті повинно бути мінімум 2 чистих сторінки, термін дії повинен бути 3 місяці після закінчення візи.
Якщо є другий закордонний Якщо є другий закордонний паспорт його так само необхідно пред’явити, навіть якщо термін дії закінчився. Оригінал і 2 копії.
Візова анкета Необхідно заповнити 2 однакові анкети.
Фото Необхідно 3 фото, 2 вклеюються в анкети, одне береться з собою.
Договір з роботодавцем Договір з роботодавцем, запрошення від роботодавця, контракт (оригінал і 2 копії). У ньому має бути описано скільки годин Ви будете працювати і яку зарплату отримувати.
Підтвердження кваліфікації Це може бути диплом, якщо не їдете працювати різноробочим або наприклад на збір спаржі.
Мед страховка Оригінал і 2 копії

Це основні документи, але консульство може вимагати ще додаткові документи в залежності від ситуації.

Всі дипломи повинні бути перекладені на німецьку та нотаріально завірені.

5 — Заповнення візової анкети для робочої візи в Німеччину

Один з основних документів для отримання візи — це заповнена візова анкета. На момент співбесіди анкета повинна бути повністю заповнена! Частково заповнена анкета не приймається, дозаповнити анкету в посольстві не можна.

Для того що б завантажити анкету перейдіть по цим посиланням

Інструкцію щодо заповнення анкети ми пізніше напишемо і залишимо тут посилання.

6 — Вартість візи до Німеччини

Для Українців додаткові плати в консульстві не стягуються, тобто віза безкоштовна. Єдині це витрати на переклади, страховка, фотографія, ксерокопії.

Робоча віза в Німеччину 7 — Строки розгляду візи

Після подачі документів консул може розглядати документи від 7 до 60 днів, в деяких випадках на розсуд консула термін може збільшуватися.

Перевірити готова віза в телефонному режимі не можна, для того щоб перевірити стан документів, потрібно скористатися спеціальним ресурсом.

Як перевірити стан документів ми напишемо статтю пізніше і опублікуємо тут посилання.

8 — Отримання візи

Після того, як консул прийме рішення щодо візи, Вам прийде повідомлення. Необхідно в призначений день приїхати в консульство з закордонним паспортом для того, щоб Вам поставили візу.

9 — Як продовжити візу в Німеччині

Продовжити візу в самій Німеччині не можна, можна лише отримати посвідку на проживання і потім його продовжувати. Для оформлення візи необхідно в будь-якому випадку повертатися на Батьківщину.

Робоча віза в Німеччину Висновок

Робочу візу в Німеччину отримати не просто, є дуже багато нюансів і тривалий термін розгляду документів. Але після того, як віза буде відкрито, Ви можете легально їхати і заробляти не малі гроші, так як в Німеччині одні з найвищих зарплат в ЄС. Так що, якщо дивитися на перспективу, це того варто.

Робоча віза в Німеччину — з цією статтею так само цікавляться:

Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в Києві Медична страховка для оформлення Шенгенської або національної візи Оформлення візи для вивчення мови в Німеччині
Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в Києві Медична страховка для оформлення Шенгенської або національної візи Оформлення візи для вивчення мови в Німеччині

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформление немецкой визы для ребенка

Оформлення німецької візи для дитини

5/5 - (4 голоса) Оформлення німецької візи для дитини Оформлення німецької візи для дитини — …

Подписаться
Уведомление о
guest
241 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Андрій
Андрій
1 місяць назад

Доброго дня. Якщо в мене є відкрита віза в Чехію і я маю подавати на Німецьку візу. Чи вплини це на відкриття її.

Юрій Владичино
Юрій Владичино
2 місяців назад

Чому Ви не йдете на курси зварювальників ?
Доброго дня, мене звуть Юрій.

У 2018 році я у Львові відкрив курси зварювальників. До пандемії усе було нормально, хлопці навчались, я допомагав їм із працевлаштуванням.

Але із початком пандемії усе упало майже до нуля, бажаючих отримати професію зварювальника надзвичайно мало і я ніяк не можу зрозуміти чому ?

Адже кордони відкриті, вакансій для зварювальників багато.

Буду вдячний кожному хто напише причини, чому він не піде на курси зварювальників, можливо я щось втратив із виду.

Наперед спасибі

Olala
Olala
Відповідь для  Юрій Владичино
2 місяців назад

шкідливість це перше і найголовніше, друге потрібно мати здоров’я нормальний з такою професією, а молодь зараз з 16 років по лікарні починають ходить) Дорого лікуватися від цього всього що вдихаєш, а якщо аргон то взагалі живий труп через 8 років. Люди знизу вірно пишуть, ніхто вчиться не хоче, всі хочуть що б відразу і побільше і без досвіду, на своєму прикладі ось скажу був на Байда на об’єкті (займається сонячної енергетики) і поселили нас в хостел, там молоді пацани Які курей потрошать себе такими царками загордилися ніби ми «Різник КУРЕЙ» В перекладів «ЦАР ця ЖИТТЯ», до чого я це? До того що приходить на зміну нове покоління Яким простіше Попик сканером або покатати попу на навантажувача, ніж міркувати щось своєю головою

Sergey
Sergey
Відповідь для  Olala
2 місяців назад

Зараз є засоби захисту, просто професія специфічна, вимагає постійної практики і бажання вчитися, розвивати навички

Serhii
Serhii
Відповідь для  Sergey
2 місяців назад

таке життя

Harry
Harry
Відповідь для  Юрій Владичино
2 місяців назад

Шкідливий для здоров’я це справа, а зараз з цим (здоров’ям) важко))

Stepan
Stepan
Відповідь для  Юрій Владичино
2 місяців назад

Сам працюю зварювальником

слава
слава
Відповідь для  Юрій Владичино
2 місяців назад

тому що їм і на м’ясокомбінаті непогано.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Юрій Владичино
2 місяців назад

Електорат неохоче розлучається з грошима, а ви відразу працевлаштовуєте?

Юрій Владичино
Юрій Владичино
Відповідь для  Sergey
2 місяців назад

У мене є багато роботодавців які забирають хлопців після навчання. В кінці курсу знімаю фото і відео швів і розсилаю роботодавцям. А вони відразу забирають на роботу якщо їх влаштовує результат.
За цей рік я не працевлаштував всього одного випускника, якому на взагалі не пішла навчання.

Norman
Norman
Відповідь для  Юрій Владичино
2 місяців назад

Який термін навчання / ціна?

Юрій Владичино
Юрій Владичино
Відповідь для  Norman
2 місяців назад

Ціна від 250 до 350 грн / год, залежно від кількості занять. Термін навчання у кожного різний, кому 30 годин вистачає, хто вже має досвід у зварюванні електродом, хто з повного нуля тому потрібно 45-60 годин. У деяких випадках хлопцям потрібно більше часу

Олександр
Олександр
Відповідь для  Юрій Владичино
2 місяців назад

Приїхав я значить зварювальником попрацювати в Польщі, а у фірми слюсарів Бракує і природно працюю слюсарем. Умови погані але хоч платять як зварювальник. І це не один завод так робить, бере як зварника, а працюєш слюсарем-разнораб. Все таки сертифікат у нагоді)

Юрій Владичино
Юрій Владичино
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Вітання.

Як ти там? Пам’ятаю ти збирався ще піти підівчітісь. Ходив?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Юрій Владичино
2 місяців назад

Була робота з навчанням на зварника, але по приїзду виявилося що немає місць. Здається мені що такий вакансії і Не було

Юрій Владичино
Юрій Владичино
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Ну да, піди купи апарат домашньої для котушки на 5 кг, на металобазі металу і тренуйся на дачі або гаражі. Базу ти, тобі залишилося натренувати шов і все. Чи не кидай того справи.

Христина Маринич
Христина Маринич
4 місяців назад

Доброго дня.
Можливо хто підкаже які документи потрібно мати на прийом в Німецьке консульство по трудовому договору.

І чи взагалі можна по договору працювати там без знання мови різноробочим?

Евген
Евген
7 місяців назад

А ще німцям інтересні наші молоденькі медсестри, які будуть їхнім перестарілим всьо перемивати і підтирати,,,,,

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Евген
3 місяців назад

Твій язик для того щоб підтирати с р аку , таких як ти одягають на йух замість ґан д она

Евген
Евген
7 місяців назад

Народ,,,,Парафіяни,,,!!! Німцям інтересні тільки тільки українські олігархи, які награбоване бабло в їхню економіку вкладають,,,,наші вчені і високого рівня лікарі,,,ну ще наші простигосподитутки,,,,А все решта—то для них то є бидло,,,,Якщо без гіморою,то їхати на заробітки до Польщі

Олександр
Олександр
Відповідь для  Евген
7 місяців назад

Згоден

Hit
Hit
7 місяців назад

Швейцарія, Норвегія, Канада, Австрія, Нідерланди, Великобританія і т.д.

Зустрічаю багато вакансій в подібних країнах. Мені цікаво, чи є реальні люди, які працювали (працюють) там? Поділіться досвідом.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Норвегія закрита 100%

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Норвегія
+ Досить тепла зима на узбережжі (Гольфстрім), відмінне ставлення роботодавця до працівників усіх «мастей», чудові види в районі фіордів, крута риболовля, добре платять.
— кінський цінник на все, нереальна кількість поляків, податкова служба з 2019 року щільно притиснула всіх іноземних працівників, немає можливості працювати безпосередньо.

Нідерланди
+ Немає зими зовсім (за рідкісним винятком як в цьому році), милі люди, відмінна архітектура, чудове ставлення до працівників (хоча є винятки), адекватні ціни.
— пробки на дорогах.

Hit
Hit
Відповідь для  Kyrylo
7 місяців назад

Ви там працювали?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Та ніби й так зрозуміло

Hit
Hit
Відповідь для  Kyrylo
7 місяців назад

Як ви туди потрапили, що робили? Розкажіть свою історію, будь ласка

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Навчався затребуваною для ЄС спеціальності в Україні, потім заробляв стаж і досвід в сусідній країні, потім переїхав до Литви …

Hit
Hit
Відповідь для  Kyrylo
7 місяців назад

Я намагаюся зрозуміти, як нам — звичайним хохлам, які в кращому випадку Польщу бачили, працевлаштуватися наприклад в Нідерландах, Норвегії …

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Відповідаю як звичайний не «хохол», а українець, легально тільки у відрядження по карті Литви / Польщі / Латвії не важливо який, інших варіантів є тільки на чорну, а зараз за чорну карають дуже жорстко

Єва
Єва
Відповідь для  Kyrylo
7 місяців назад

А що значить «по карті Литви / Польщі / Латвії»? Що за карта?

Ist
Ist
Відповідь для  Єва
7 місяців назад

Така ж карта як в Польщі Роздільна перебування.

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

їх тут немає, вони працюють

Alex
Alex
Відповідь для  Kyrylo
7 місяців назад

немає там роботи і в’їзду теж немає там кидалово

Hit
Hit
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Наприклад на цитрусах в Іспанії. Або фермі в США. Або на рибі в Норвегії. Та де завгодно далі Польщі і Прибалтики

Enig
Enig
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Я працюю в Німеччині, ціни адекватні на 300 євро можна цілком просочитися, люди і ставлення до людей нормально, роботу знайшов через агентство до вибору якого підходили дуже ретельно.

Владислав
Владислав
Відповідь для  Enig
7 місяців назад

можна ваше агентство?

Andrey
Andrey
Відповідь для  Владислав
7 місяців назад

Тут такої інфою НЕ діляться, на жаль …. максимум дадуть раду шарить інет самому, ну мовляв що вам все на блюдечку …. а потім, коли ця людина потрапляє на кидал і пише сюди, з нього все чадіють …. мовляв лох НЕ мамонт … Ось в ЦИХ терміни описано все що і як тут відбувається.

Vanya
Vanya
Відповідь для  Andrey
7 місяців назад

Я б теж не давали контакти агентства. Щось раптом буде не так і ти будеш винен. У мене є наприклад досвід допомоги в працевлаштуванні родичів і знайомих і кілька людей вважають мене ворогом, хоча я попереджав про всі ризики

Hit
Hit
Відповідь для  Vanya
7 місяців назад

Розкажи докладніше, що таке

Vanya
Vanya
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Що ви блін, загадками все пишіть!? Напиши, що за агентство. І їм норм і тебе плюсик до Карме

Andrey
Andrey
Відповідь для  Vanya
7 місяців назад

Ну є в цьому частка правди, не сперечаюся, але дуже-дуже маленька, основна причина інша …. Думаю озвучив не треба …

Hit
Hit
Відповідь для  Andrey
7 місяців назад

А ти причину озвучуй. Я не ребуси сюди прийшов розгадувати

Vanya
Vanya
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

У перераховані тобою країни Я ніколи не працевлаштовував)

Hit
Hit
Відповідь для  Vanya
7 місяців назад

А в які працевлаштовував?

Vanya
Vanya
Відповідь для  Hit
7 місяців назад

Польща, Чехія

Rl
Rl
Відповідь для  Enig
7 місяців назад

А в якій сфері Ви працюєте?

Коля
Коля
9 місяців назад

Чи можливо зараз якось поїхати до Німеччини,маю диплом бакалавра ,німецьку знаю,вже їздив 3 рази,але ще як навчався,якщо хтось щось знає то дайте будь ласка відповідь 🙂

Женя
Женя
Відповідь для  Коля
9 місяців назад

По правильному треба мати гроші на рахунку, на півроку трохи більше 4000євро, треба мати диплом перекладений на німецьку мову( або курси спеціальні є в Україні ), є офіційний перелік спеціальностей які дають право на працевлаштування . Ньюансів всіх не знаю, але треба візу відкривати їхати в Німеччину , іти на роботу спочатку стажером , і потім якщо працівника готові взяти на роботу , тоді тільки дадуть запрошення і підпишуть контракт , що дасть право легально працювати . Але це «+» » -» офіційна інформація , гіморой. Може хтось знає простіший і реальний спосіб . По паспорту ЄС кажуть можна , або через польську фірму теж їздять у відрядження до Німеччини Але треба добре взнавати інформацію , бо кидалова на кожному кроці вистачає . Нелегально роботи хватає , але якщо це будівництво, то цілком реально натрапити на перевірку ЦОЛЬ, сам бачив таке не раз.

Николай
Николай
Відповідь для  Коля
9 місяців назад

Влаштуйтесь в нормальну компанію і їдьте через відрядження з отриманням візи van der elst (диплом обов’язковий), інших варіантів немає, а то зараз тут скажуть про 4кіло € та інші мабуть, можливо, но.

Таня
Таня
Відповідь для  Коля
9 місяців назад

Ніяк Германія закрита.

Андрей
Андрей
9 місяців назад

Чи реально, в Україні ,через агенства без кидалова зробити «Німецьку робочу візу» ,можливо хтось, стикався з цим!

Оля
Оля
Відповідь для  Андрей
9 місяців назад

Без знання німецької мови. Практично ні.

Дима
Дима
Відповідь для  Андрей
9 місяців назад

В Україні ні.

Олег
Олег
9 місяців назад

Привіт, шукаю роботу в Німеччині, хто може знає якісь контори або може знайомих хто влаштовувався туди, і як взагалі можна туди потрапити. Є угорське ВНЖ. Спасибі за допомогу.

Анна
Анна
Відповідь для  Олег
9 місяців назад

Нічого воно вам не дасть.

Катя
Катя
Відповідь для  Олег
9 місяців назад

Так ВНЖ не дає вам право на працю в Німеччині. Тільки мандрівники.

Олег
Олег
Відповідь для  Катя
9 місяців назад

Я розумію, я маю введу що може з ним легше документи зробити.

Андрей
Андрей
Відповідь для  Олег
9 місяців назад

Не легше ніяк, навпаки складніше.

Лариса
Лариса
10 місяців назад

Чи можна поїхати до Німеччини на роботу на основі дозволу(запрошення)? По біометричному паспорті. Хто компетентних, будь ласка, поясніть…. Як виробляється дозвіл на роботу в Німеччину і скільки коштує?????

Alex
Alex
Відповідь для  Лариса
10 місяців назад

Віза Vander Elst — дозвіл на працевлаштуванняВіднедавна громадяни України мають право вільно подорожувати країнами Шенген зони. Але легально працевлаштуватися в Європі, можливо, тільки за допомогою отримання робочої візи. Вона дає право працювати виключно на території тієї країни, яка її видавала. Досить багато людей вважають за краще скористатися польською візою, за допомогою якої можна деякий час працювати в Німеччині.

Natalia
Natalia
Відповідь для  Alex
10 місяців назад

Величезне спасибі

Zlata
Zlata
Відповідь для  Natalia
10 місяців назад

нема такої штуки, це в Польщу так можна з біометрією і запрошенням Вам треба відкривати візу Vander Elst, це не все так простенько

Kyrylo
Kyrylo
10 місяців назад

Віза до Німеччини
Всім привіт . Подавався на німецьку візу в консульстві в Вільнюсі 3го числа, отримав візу 8го червня.

Пакет документів: Запит на візу. Біометрія. Анкета .2е фотографії. Закордонний паспорт. ВНЖ. Копії закордонного паспорта. Копії ВНЖ. дозвіл на роботу в Литві. Відрядні лист А1. Виписка з Sodra (центр соціального страхування в Литві) за 6 місяців,
Контракт на роботу в Німеччині, диплом,

Народ, працюйте легально, то не будьте хитрими. Всім удачі .

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Контракт на роботу

Yurii
Yurii
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Як можна з вами поспілкуватися?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Yurii
10 місяців назад

Пишіть сюди .

Viktor # dv
Viktor # dv
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

а зі словацьким ВНЖ котить?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Viktor # dv
10 місяців назад

Звичайно, в консульстві в Братиславі

Roman
Roman
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Німецьке ВНЖ?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roman
10 місяців назад

Навіщо німецька віза при наявності німецького ВНЖ? Нелогічно.

Roman
Roman
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Ну ось і я цікавлюся, від якої країни ВНЖ?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roman
10 місяців назад

Литва

Roman.
Roman.
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Дякую)

Fortuna
Fortuna
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Це означає, що Ви перш ніж подати на візу в Німеччину в Консульстві в Вільнюсі, Ви
маєте вже заздалегідь ВНЖ в Литві ??? Так?

Taras
Taras
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Спасибі за інформацію.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Taras
10 місяців назад

Нема за що, звертайтеся

Сергій
Сергій
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

👍

Ліля
Ліля
Відповідь для  Сергій
10 місяців назад

Допоможіть мені влаштуватися в Німеччині)

Сергій
Сергій
Відповідь для  Ліля
10 місяців назад

Кирило писав раніше про умови, Вам краще з ним поговорити, він більш інформований в цьому питанні.

Ліля
Ліля
Відповідь для  Сергій
10 місяців назад

Так нехай зі мною поговорить

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Ліля
10 місяців назад

Ліля, я не допомагаю з працевлаштуванням в Німеччині, просто ділюся досвідом в отриманні складної / проблемної візи.

Natalia
Natalia
11 місяців назад

Привіт. Скажіть будь ласка, якщо німецька віза відкрита 3 20.12 чи не можна виїхати раніше до початку дії? Чи тільки з дати вказаної у візі?

Дмитрий
Дмитрий
11 місяців назад

Підкажіть реально зараз потрапити на роботу до Німеччини?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Дмитрий
11 місяців назад

Без негативного тесту нікуди не візьмуть, ніхто не буде ризикувати виробництвом на даний момент, хіба тільки якась зашкварная контора.

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Kyrylo
11 місяців назад

реально

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Dimitrov
11 місяців назад

Якщо по безвіз?

Anton
Anton
Відповідь для  Дмитрий
11 місяців назад

За без візу теж реально. Через Словаччину ..

Оксана
Оксана
1 рік назад

Доброго дня! Скажіть будь-ласка , якщо я в’їхала в Німетчинну по біометричному паспорті і для того щоб залишатися на довше мені потрібно офіційно працювати звісно. Чи потрібно мені повертатися в Україну щоб робити робочу візу? Дякую!

Леся
Леся
1 рік назад

Доброго дня, який рівень мови потрібний щоб отримати робочу візу в Німеччину на робочу спеціальність ,до прикладу на офіціанта?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Леся
1 рік назад

Наша агенція займається Польщею та Чехією. По даному питанні слід звернутись до консульства Німеччини

Світлана
Світлана
1 рік назад

Чи ви оформляєте німецькі національні візи?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Світлана
1 рік назад

Ні, лише в Польщу та Чехію

Світлана
Світлана
1 рік назад

Чи потрібно для відкриття німецької національної візи відкривати валютний рахунок?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Світлана
1 рік назад

По такому питанні рекомендуємо проконсультуватись в Консульстві Німеччини

Леся
Леся
1 рік назад

Доброго дня! Потрібно оформити робочу візу у Німеччину. Які потрібно подати документи для виготовлення?
І які документи потрібні для оформлення туристичної візи, якщо є запрошення від гр. Німеччини?

Богдан
Богдан
1 рік назад

Потрібна консультація по телефону…
Мій вайбер,вотсап +48788352545

Назар
Назар
1 рік назад

Привіт!!! Що б працювати водієм далекобійником то має бути визнання прав водія чи як ?

Роман
Роман
1 рік назад

Хочу візу для роботи на будівництві у німечині

Лидия
Лидия
1 рік назад

У меня польская виза.Хочу поехать к гражд.мужу в Германию.Он гражданин ЕС.Как я могу там остаться до оконч.визы без депортации?Ну и смогу ли там работать?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лидия
1 рік назад

Легально можно пребывать 90 дней. А работать по листу А1, то есть по командировке от польского работодателя

Лидия
Лидия
Відповідь для  Ирина - Визовый специалист
1 рік назад

Спасибо

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Лидия
1 рік назад

Без візи не законно. А1 командировка але лише з візою.

Микола
Микола
1 рік назад

Доброго дня,мене цікавить питання чи потрібен апостиль диплома чи лише завірення нотаріусом?

Роман
Роман
1 рік назад

Скільки буде стоїти німецька віза

Віктор
Віктор
1 рік назад

Шукаю фірму польську у Варшаві яка відправляє в командировку в Германію

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Можете нам написати Ваші контакти. Передамо колегам

Марина
Марина
1 рік назад

Мне нужна Німецька робоча віза.!!!і що для цього потрібно???

Світлана
Світлана
1 рік назад

Через деякий час планую їхати в Німеччину на роботу для першого разу які документи потрібні мати з собою

Дмитро
Дмитро
1 рік назад

Скільки коштує віза в Германію ?

Ігор
Ігор
1 рік назад

Добрий день.Я маю запрошення на роботу в дом пристарілих.мови не знаю і диплом по цій професії не маю.чи можливо зробити робочу візу?В Німеччині моя подруга власниця будує третій будинок для пристарілих і хоче на роботу набирати людей з України

Ніна Калініченко
Ніна Калініченко
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

мецькою володію.

Мирослава
Мирослава
1 рік назад

Доброго дня. Чи може громадянин України перебуваючи у Німеччині по біометрії, поїхати в Литву і зробити литовську робочу візу для подальшого працевлаштування у Німеччині.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Мирослава
1 рік назад

Віза литовська не дає права легально працювати в Німеччині. Лише німецька віза дає право легально працювати в Німеччині