Німеччина / Віза / Робоча віза в Німеччину
Робоча віза в Німеччину

Робоча віза в Німеччину

Робоча віза в Німеччину — німеччина є однією з найбільш привабливих країн Європейського союзу за рівнем життя і заробітної плати. І як показує практика, чим краще рівень заробітної плати, тим складніше легально працевлаштуватися і отримати візу.

Ті, хто вже раніше працював в ЄС, знають, що коли Польща увійшла в ЄС, поляки масово почали їхати на роботу до Німеччини. А коли в Україні сталася криза 2014 року і долар виріс, Польща люб’язно відкрила свої двері Українцям. Більшість, скориставшись цим запрошенням поїхали на заробітки. Всі інші країни ЄС не поспішають приймати нас у себе.

Обіцяють, що все змінитися!

Українці чекають на відкриття ринку робочої сили Німеччини

Давайте по порядку розберемося, що і як оформляється.

Робоча віза до Німеччини — це дозвіл на виїзд, перебування та працевлаштування на території Німеччини на термін видачі візи.

Зразок як виглядає віза до Німеччини

Робоча віза в НімеччинуНа даному зразку виділено наступне:

D — Це тип візи, категорія D — це віза на довгострокове перебування, в основному робоча.

90 — Це обмеження кількості днів перебування, не більше 90 днів в Німеччині.

18-07-12 по 17-10-12 — Це термін, з якого по яке число можна перебувати. Але зверніть увагу, якщо віза дана на 90 днів, а термін перебування наприклад 180 днів, це означає, що можна перебувати не більше 90 днів.

Наявність візи не дає гарантії в’їзду в країну , прикордонна служба може так само відмовити у в’їзді, в разі, якщо, наприклад, людина не може відповісти на основні питання такі як: В якому місті буде робота, ким буде працювати, яка зарплата.

Робоча віза в Німеччину — Різновиди робочих віз до Німеччини

Блакитна карта — Це загальноєвропейський документ, такий документ дає можливість працювати на всій території ЄС.

Німеччина до блакитної карти ЄС висуває свої вимоги, щоб працевлаштуватися легально по трудовій карті необхідно:

  • Підтвердження професії дипломом
  • Трудовий договір з роботодавцем
  • Оплата праці повинна бути не менше ніж 39600 євро / рік інженери, математики та 50800 € для інших спеціальностей.

Blue Card EU видані не Німеччиною можуть бути додатково перевірені на внутрішні правила.

Як виглядає Blue Card EU

Робоча віза в Німеччину

Візи для фахівців.

Висококваліфіковані фахівці, особливо в сфері будівництва, цінуються у всіх країнах, в тому числі і Німеччиною. В основному, це будівельники, зварювальники, далекобійники. Деталі можуть змінюватись законодавством, але в основному це 86400 євро / рік, при високій кваліфікації.

Загальна зайнятість.

Це найпоширеніший тип візи, в основному, під такий тип візи відкривають всі громадяни СНД, простими словами це різноробочі, спеціальних дипломів не потрібно. Уряд Німеччини сам регулює список вакансій, затребуваних на даний момент, працевлаштуватися можна лише на ці вакансії.

Для відкриття візи на підставі загальної зайнятості потрібно трудовий договір від роботодавця.

Украинская трудовая миграция: масштабы и последствия, – "Красная карточка" №775 [11.10.2018]

Робоча віза в Німеччину — як відкрити

Список документів і вимоги для робочої візи в Німеччину можуть відрізнятись в залежності від громадянства заявника. Я хочу привести приклад для громадян України і РФ, для інших країн цей список документів може відрізнятися. Точний перелік можна уточнити в посольстві Німеччини.

У даному прикладі хочу розібрати відкриття візи в Німеччину в категорії (Загальна зайнятість). Вузькі фахівці такі як: Лікарі, працівники мистецтва і т.д.повинні уточнювати вимоги в консульстві, так як багато нюансів.

Робоча віза в Німеччину 1 — Пошук роботи.

Робоча віза в Німеччину

Для того, що б знайти роботу в Німеччині можна скористатися безвізом, поїхавши як турист і знайти роботу, але пам’ятайте, по безвізу працювати в Німеччині заборонено , можна отримати депортацію.

Так само знайти роботу можна через інтернет або через фірми посередники, але в основному ці вакансії всі платні. Їх вартість може варіюватися від 100 до 500 євро, це середня ціна на момент написання статті. Є ризики, що заплативши гроші в підсумку нічого не отримаєте або отримаєте не те що обіцяли, будьте уважні.

В результаті у Вас повинен бути контракт на роботу, на підставі якого буде відкрита віза.

2 — Отримання запрошення та контракту (договору) на роботу

Зразок контракту.

Зверніть увагу що Ваше запрошення, контракт може відрізнятися від представленого нижче.

Робоча віза в Німеччину

У деяких випадках для отримання робочої візи в Німеччину потрібене запрошення та контракт на роботу. Список документів необхідних на подачу в консульство може змінюватися, в залежності від необхідних працівників, уточніть це перед подачею документів.

Показую Як виглядає контракт на роботу в Німеччині (знайшов у шухляді столу при збиранні 😀), щоб застерегти Вас від обману. Так це контракт між компаніями, можливо у Вашому випадку буде менше сторінок (Хоча не впевнений). У контракті прописані всі ризики, неустойка, перелік виконуваних робіт і відповідальність сторін. Німці дуже педантичні в даному плані, щоб згодом ви їх не засудили за утиск ваших прав. Народ не ведіться на один листочок формату А4 з печатками з коміксів які тут викладають. Чи не викладаю всі сторінки так як їх дуже багато і є конфіденційна інформація. Всім удачі

Робоча віза в Німеччину 3 — Запис на подачу документів .

Робоча віза в Німеччину

Після того як документи зібрані, потрібно зареєструватися на подачу документів в консульство. Просто так прийти і здати документи по живій черзі не можна. Прийом тільки за попередньою реєстрацією.

Подача документів здійснюється тільки в Києві, в генеральному консульстві.

Записуватися необхідно тільки тоді, коли буде готовий весь пакет документів.

Реєстрація на подачу документів відбувається лише через сайт, в телефонному режимі або при особистій присутності в консульстві записатися, на жаль, не можна. Якщо Ви зареєструвалися, а прийти в призначену дату не зможете, необхідно попередити про це консульство за посиланням, яке прийшло Вам на емейл або написати на цю електронну пошту visa@kiew.diplo.de

Якщо Ви зареєструвалися на подачу документів, але не з’явилися і не попередили, консульство може в наступний раз відмовити в реєстрації або прийомі документів.

Інструкцію як зареєструватися на подачу документів дивіться тут .

4 — Список документів на візу до Німеччини

Робоча віза в Німеччину

Всі документи, які будуть подані в консульство, повинні бути перекладені на німецьку (мати апостиль). Всі заламіновані документи не можуть бути перекладені з технічних причин, для того що б зробити їх апостиль необхідно взяти дублікат.

На початку необхідно завантажити та роздрукувати пам’ятку, скачати її можна тут . У ній вказано весь перелік документів.

Документи Примітка
Закордонний паспортОригінал і 2 копії, всі сторінки з відмітками. У паспорті повинно бути мінімум 2 чистих сторінки, термін дії повинен бути 3 місяці після закінчення візи.
Якщо є другий закордоннийЯкщо є другий закордонний паспорт його так само необхідно пред’явити, навіть якщо термін дії закінчився. Оригінал і 2 копії.
Візова анкетаНеобхідно заповнити 2 однакові анкети.
ФотоНеобхідно 3 фото, 2 вклеюються в анкети, одне береться з собою.
Договір з роботодавцемДоговір з роботодавцем, запрошення від роботодавця, контракт (оригінал і 2 копії). У ньому має бути описано скільки годин Ви будете працювати і яку зарплату отримувати.
Підтвердження кваліфікаціїЦе може бути диплом, якщо не їдете працювати різноробочим або наприклад на збір спаржі.
Мед страховкаОригінал і 2 копії

Це основні документи, але консульство може вимагати ще додаткові документи в залежності від ситуації.

Всі дипломи повинні бути перекладені на німецьку та нотаріально завірені.

5 — Заповнення візової анкети для робочої візи в Німеччину

Один з основних документів для отримання візи — це заповнена візова анкета. На момент співбесіди анкета повинна бути повністю заповнена! Частково заповнена анкета не приймається, дозаповнити анкету в посольстві не можна.

Для того що б завантажити анкету перейдіть по цим посиланням

Інструкцію щодо заповнення анкети ми пізніше напишемо і залишимо тут посилання.

6 — Вартість візи до Німеччини

Для Українців додаткові плати в консульстві не стягуються, тобто віза безкоштовна. Єдині це витрати на переклади, страховка, фотографія, ксерокопії.

Робоча віза в Німеччину 7 — Строки розгляду візи

Після подачі документів консул може розглядати документи від 7 до 60 днів, в деяких випадках на розсуд консула термін може збільшуватися.

Перевірити готова віза в телефонному режимі не можна, для того щоб перевірити стан документів, потрібно скористатися спеціальним ресурсом.

Як перевірити стан документів ми напишемо статтю пізніше і опублікуємо тут посилання.

8 — Отримання візи

Після того, як консул прийме рішення щодо візи, Вам прийде повідомлення. Необхідно в призначений день приїхати в консульство з закордонним паспортом для того, щоб Вам поставили візу.

9 — Як продовжити візу в Німеччині

Продовжити візу в самій Німеччині не можна, можна лише отримати посвідку на проживання і потім його продовжувати. Для оформлення візи необхідно в будь-якому випадку повертатися на Батьківщину.

Робоча віза в Німеччину Висновок

Робочу візу в Німеччину отримати не просто, є дуже багато нюансів і тривалий термін розгляду документів. Але після того, як віза буде відкрито, Ви можете легально їхати і заробляти не малі гроші, так як в Німеччині одні з найвищих зарплат в ЄС. Так що, якщо дивитися на перспективу, це того варто.

Робоча віза в Німеччину — з цією статтею так само цікавляться:

Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в КиєвіМедична страховка для оформлення Шенгенської або національної візиОформлення візи для вивчення мови в Німеччині
Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в КиєвіМедична страховка для оформлення Шенгенської або національної візиОформлення візи для вивчення мови в Німеччині

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Відмова у візі в Німеччину

5 / 5 ( 1 голос ) Відмова у візі в Німеччину Зміст статті: Причини …

Подписаться
Уведомление о
guest
193 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Коля
Коля
12 днів назад

Чи можливо зараз якось поїхати до Німеччини,маю диплом бакалавра ,німецьку знаю,вже їздив 3 рази,але ще як навчався,якщо хтось щось знає то дайте будь ласка відповідь 🙂

Женя
Женя
Відповідь для  Коля
12 днів назад

По правильному треба мати гроші на рахунку, на півроку трохи більше 4000євро, треба мати диплом перекладений на німецьку мову( або курси спеціальні є в Україні ), є офіційний перелік спеціальностей які дають право на працевлаштування . Ньюансів всіх не знаю, але треба візу відкривати їхати в Німеччину , іти на роботу спочатку стажером , і потім якщо працівника готові взяти на роботу , тоді тільки дадуть запрошення і підпишуть контракт , що дасть право легально працювати . Але це «+» » -» офіційна інформація , гіморой. Може хтось знає простіший і реальний спосіб . По паспорту ЄС кажуть можна , або через польську фірму теж їздять у відрядження до Німеччини Але треба добре взнавати інформацію , бо кидалова на кожному кроці вистачає . Нелегально роботи хватає , але якщо це будівництво, то цілком реально натрапити на перевірку ЦОЛЬ, сам бачив таке не раз.

Николай
Николай
Відповідь для  Коля
12 днів назад

Влаштуйтесь в нормальну компанію і їдьте через відрядження з отриманням візи van der elst (диплом обов’язковий), інших варіантів немає, а то зараз тут скажуть про 4кіло € та інші мабуть, можливо, но.

Таня
Таня
Відповідь для  Коля
12 днів назад

Ніяк Германія закрита.

Андрей
Андрей
26 днів назад

Чи реально, в Україні ,через агенства без кидалова зробити «Німецьку робочу візу» ,можливо хтось, стикався з цим!

Оля
Оля
Відповідь для  Андрей
26 днів назад

Без знання німецької мови. Практично ні.

Дима
Дима
Відповідь для  Андрей
26 днів назад

В Україні ні.

Олег
Олег
26 днів назад

Привіт, шукаю роботу в Німеччині, хто може знає якісь контори або може знайомих хто влаштовувався туди, і як взагалі можна туди потрапити. Є угорське ВНЖ. Спасибі за допомогу.

Анна
Анна
Відповідь для  Олег
26 днів назад

Нічого воно вам не дасть.

Катя
Катя
Відповідь для  Олег
26 днів назад

Так ВНЖ не дає вам право на працю в Німеччині. Тільки мандрівники.

Олег
Олег
Відповідь для  Катя
26 днів назад

Я розумію, я маю введу що може з ним легше документи зробити.

Андрей
Андрей
Відповідь для  Олег
26 днів назад

Не легше ніяк, навпаки складніше.

Лариса
Лариса
1 місяць назад

Чи можна поїхати до Німеччини на роботу на основі дозволу(запрошення)? По біометричному паспорті. Хто компетентних, будь ласка, поясніть…. Як виробляється дозвіл на роботу в Німеччину і скільки коштує?????

Alex
Alex
Відповідь для  Лариса
1 місяць назад

Віза Vander Elst — дозвіл на працевлаштуванняВіднедавна громадяни України мають право вільно подорожувати країнами Шенген зони. Але легально працевлаштуватися в Європі, можливо, тільки за допомогою отримання робочої візи. Вона дає право працювати виключно на території тієї країни, яка її видавала. Досить багато людей вважають за краще скористатися польською візою, за допомогою якої можна деякий час працювати в Німеччині.

Natalia
Natalia
Відповідь для  Alex
1 місяць назад

Величезне спасибі

Zlata
Zlata
Відповідь для  Natalia
1 місяць назад

нема такої штуки, це в Польщу так можна з біометрією і запрошенням Вам треба відкривати візу Vander Elst, це не все так простенько

Kyrylo
Kyrylo
1 місяць назад

Віза до Німеччини
Всім привіт . Подавався на німецьку візу в консульстві в Вільнюсі 3го числа, отримав візу 8го червня.

Пакет документів: Запит на візу. Біометрія. Анкета .2е фотографії. Закордонний паспорт. ВНЖ. Копії закордонного паспорта. Копії ВНЖ. дозвіл на роботу в Литві. Відрядні лист А1. Виписка з Sodra (центр соціального страхування в Литві) за 6 місяців,
Контракт на роботу в Німеччині, диплом,

Народ, працюйте легально, то не будьте хитрими. Всім удачі .

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Контракт на роботу

Yurii
Yurii
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Як можна з вами поспілкуватися?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Yurii
1 місяць назад

Пишіть сюди .

Viktor # dv
Viktor # dv
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

а зі словацьким ВНЖ котить?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Viktor # dv
1 місяць назад

Звичайно, в консульстві в Братиславі

Roman
Roman
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Німецьке ВНЖ?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roman
1 місяць назад

Навіщо німецька віза при наявності німецького ВНЖ? Нелогічно.

Roman
Roman
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Ну ось і я цікавлюся, від якої країни ВНЖ?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roman
1 місяць назад

Литва

Roman.
Roman.
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Дякую)

Fortuna
Fortuna
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Це означає, що Ви перш ніж подати на візу в Німеччину в Консульстві в Вільнюсі, Ви
маєте вже заздалегідь ВНЖ в Литві ??? Так?

Taras
Taras
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Спасибі за інформацію.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Taras
1 місяць назад

Нема за що, звертайтеся

Сергій
Сергій
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

👍

Ліля
Ліля
Відповідь для  Сергій
1 місяць назад

Допоможіть мені влаштуватися в Німеччині)

Сергій
Сергій
Відповідь для  Ліля
1 місяць назад

Кирило писав раніше про умови, Вам краще з ним поговорити, він більш інформований в цьому питанні.

Ліля
Ліля
Відповідь для  Сергій
1 місяць назад

Так нехай зі мною поговорить

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Ліля
1 місяць назад

Ліля, я не допомагаю з працевлаштуванням в Німеччині, просто ділюся досвідом в отриманні складної / проблемної візи.

Natalia
Natalia
2 місяців назад

Привіт. Скажіть будь ласка, якщо німецька віза відкрита 3 20.12 чи не можна виїхати раніше до початку дії? Чи тільки з дати вказаної у візі?

Дмитрий
Дмитрий
2 місяців назад

Підкажіть реально зараз потрапити на роботу до Німеччини?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Дмитрий
2 місяців назад

Без негативного тесту нікуди не візьмуть, ніхто не буде ризикувати виробництвом на даний момент, хіба тільки якась зашкварная контора.

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Kyrylo
2 місяців назад

реально

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Dimitrov
2 місяців назад

Якщо по безвіз?

Anton
Anton
Відповідь для  Дмитрий
2 місяців назад

За без візу теж реально. Через Словаччину ..

Оксана
Оксана
4 місяців назад

Доброго дня! Скажіть будь-ласка , якщо я в’їхала в Німетчинну по біометричному паспорті і для того щоб залишатися на довше мені потрібно офіційно працювати звісно. Чи потрібно мені повертатися в Україну щоб робити робочу візу? Дякую!

Леся
Леся
10 місяців назад

Доброго дня, який рівень мови потрібний щоб отримати робочу візу в Німеччину на робочу спеціальність ,до прикладу на офіціанта?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Леся
10 місяців назад

Наша агенція займається Польщею та Чехією. По даному питанні слід звернутись до консульства Німеччини

Світлана
Світлана
10 місяців назад

Чи ви оформляєте німецькі національні візи?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Світлана
10 місяців назад

Ні, лише в Польщу та Чехію

Світлана
Світлана
10 місяців назад

Чи потрібно для відкриття німецької національної візи відкривати валютний рахунок?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Світлана
10 місяців назад

По такому питанні рекомендуємо проконсультуватись в Консульстві Німеччини

Леся
Леся
10 місяців назад

Доброго дня! Потрібно оформити робочу візу у Німеччину. Які потрібно подати документи для виготовлення?
І які документи потрібні для оформлення туристичної візи, якщо є запрошення від гр. Німеччини?

Богдан
Богдан
10 місяців назад

Потрібна консультація по телефону…
Мій вайбер,вотсап +48788352545

Назар
Назар
10 місяців назад

Привіт!!! Що б працювати водієм далекобійником то має бути визнання прав водія чи як ?

Роман
Роман
10 місяців назад

Хочу візу для роботи на будівництві у німечині

Лидия
Лидия
11 місяців назад

У меня польская виза.Хочу поехать к гражд.мужу в Германию.Он гражданин ЕС.Как я могу там остаться до оконч.визы без депортации?Ну и смогу ли там работать?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лидия
11 місяців назад

Легально можно пребывать 90 дней. А работать по листу А1, то есть по командировке от польского работодателя

Лидия
Лидия
Відповідь для  Ирина - Визовый специалист
10 місяців назад

Спасибо

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Лидия
4 місяців назад

Без візи не законно. А1 командировка але лише з візою.

Микола
Микола
11 місяців назад

Доброго дня,мене цікавить питання чи потрібен апостиль диплома чи лише завірення нотаріусом?

Роман
Роман
11 місяців назад

Скільки буде стоїти німецька віза

Віктор
Віктор
11 місяців назад

Шукаю фірму польську у Варшаві яка відправляє в командировку в Германію

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Віктор
11 місяців назад

Можете нам написати Ваші контакти. Передамо колегам

Марина
Марина
11 місяців назад

Мне нужна Німецька робоча віза.!!!і що для цього потрібно???

Світлана
Світлана
11 місяців назад

Через деякий час планую їхати в Німеччину на роботу для першого разу які документи потрібні мати з собою

Дмитро
Дмитро
11 місяців назад

Скільки коштує віза в Германію ?

Ігор
Ігор
11 місяців назад

Добрий день.Я маю запрошення на роботу в дом пристарілих.мови не знаю і диплом по цій професії не маю.чи можливо зробити робочу візу?В Німеччині моя подруга власниця будує третій будинок для пристарілих і хоче на роботу набирати людей з України

Ніна Калініченко
Ніна Калініченко
Відповідь для  Ігор
10 місяців назад

мецькою володію.

Мирослава
Мирослава
11 місяців назад

Доброго дня. Чи може громадянин України перебуваючи у Німеччині по біометрії, поїхати в Литву і зробити литовську робочу візу для подальшого працевлаштування у Німеччині.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Мирослава
11 місяців назад

Віза литовська не дає права легально працювати в Німеччині. Лише німецька віза дає право легально працювати в Німеччині

Дмитрий
Дмитрий
11 місяців назад

Да мне нужна виза в Германию

Людмила
Людмила
11 місяців назад

А якщо я працювала три місяці в Польщі , але маю візу до півроку !!!! Потім їду знову до України ! Питання: тепер я хочу оформити візу до Німеччини до праці, чи буде в мене коридор на півроку !!!!????????

Ірина
Ірина
11 місяців назад

доброго дня так я хочу зареєструватися онлайн, на подання візи

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

По правилах це неможливо. Лише особисто у банку. Але у нас є послуга реєстрації без присутності в банку. Можемо допомогти

Олена
Олена
11 місяців назад

Добрий день. Запитання. Працюю опікункою у Німеччині. Шукаю шляхи легального працевлаштувпння. Чи можливо у 2020 році працевлаштування по візі? І що для цього потрібно?

Ігор
Ігор
11 місяців назад

В мене є роботодавець в Німеччині,він готовий надати необхідні документи,чи можу я отримати робочу візу

Anzhela
Anzhela
Відповідь для  Ігор
11 місяців назад

Якщо можете, допоможіть знайти працедавця в Німеччині.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Anzhela
11 місяців назад

Працевлаштуванням ми не займаємось. Допомагаємо з підготовкою документів на візу до Польщі та Чехії

Алекс
Алекс
11 місяців назад

Доброго дня
Чи потрібно приписка якщо працювати в Германнї по польській візі? Якщо Да то як отримати приписку і скільки це коштує?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Алекс
11 місяців назад

Доброго дня. На жаль цим не займаємось, тому не маємо такої інформації