FAQ ДЛЯ КОЖНОГО НІМЕЧЧИНА
5/5 - (9 голосов)




Збираєтеся їхати в Німеччину? Обов’язково прочитайте

Привіт ✌🏽 Я знаю, що тобі вже набридла Польща і питання-відповідь на неї. Для тебе приготував великий подкаст про Німеччину 🇩🇪

❌ 1. Легальне працевлаштування
📌 У ФРН немає трудової міграції, єдина можливість легально працевлаштуватися — знання мови і спеціальність, і, звичайно ж, закінчення університету, з підтвердженим дипломом, все згідно новим міграційним законам.

🆘 За статистикою — 60% українців, відразу по приїзду пропрацювавши кілька місяців готові їхати на роботу до Німеччини через високі зарплат (з професійною освітою від € 25000-60000/рік). За останній рік отримали депортацію — 40% українців за нелегальне перебування в країні.

✔️ 2. Посольство України в Німеччині ✔️
📌 Ти можеш попросити в посольстві залишитися на території Німеччини назавжди, але слід враховувати, що тобі можуть відмовити, адже на це можуть бути причини, наприклад, нелегальна робота на території ФРН. У разі, позитивної відповіді, ти можеш претендувати на допомогу і ходити на курси німецької, але працювати ти не можеш до закінчення навчання. З цими правилами варто бути строго, в кращому випадку депортацію на 5 років в усі країни Європи 🇪🇺

❌ 3. Робота без візи ❌
📌 Запам’ятай! Це нелегально! Ніякі агенства за наймом не повинні брати з тебе кошти за видачу віз, тим більше, не повинні видавати їх, ти зможеш це зробити самостійно або в консульстві, або у візовому центрі.

🆘 Робота по польській робочій візі теж нелегально (аргумент для деяких — це ж країна Євросоюзу), це нічого не означає. У тебе ж таки не паспорт ФРН, і немає Блакитної карти. Не варто забувати про це!

✔️ 4. Заробітна плата ✔️
📌 Якщо ти офіційно працевлаштований — не нижче € 1500 (мінімальна зарплата). Якщо не офіційно — не можу сказати точно скільки, усюди по-різному. Не варто сподіватися, що тебе чекають високі заробітки, тому що Німеччина 🇩🇪 краще Польщі

❌ 5. Інтерв’ю ❌
📌 Якщо ти просиш політичний притулок, то у тебе повинні бути чіткі обґрунтування чому ти його просиш. Не варто говорити на інтерв’ю, що: «низькі зарплати в моїй країні», «не подобається Президент», «безробіття», «нещета», «просто хочу залишитися». Ще, повинні бути докази, ніби фото або відео, взагалі ти зрозумів.




✔️ 6. Агенства ✔️
📌 Єдині легальні агенства по найму для Німеччини, тільки для студентів вищих навчальних закладів. Вони надають на 3 місяці працевлаштування для студентів. Але, те ж саме ти можеш зробити в своєму деканаті, попросивши практику закордоном, якщо у твого університету/академії/інституту є домовленості з іншими роботодавцями в інших країнах (в основному в Україні є за професіями: туризм, юриспруденція по EMEA регіону, міжнародні відносини, медицина, і інші).

🆘 Якщо тобі кажуть, що візьмемо тебе навіть якщо ти не студент (підробили документи), знай це знову ж нелегально.

❌ 7. Спочатку гроші ❌
📌 Якщо навіть ти зібрався їхати нелегально працювати від агентства, то знай, це дуже дорого (від € 500) беручи до уваги на перший місяць. Відповідно до законів про трудову міграцію ЄС, все агенції по найму не мають права вимагати якісь застави. Я відразу тобі скажу, деякі агенств по приводом «повернуть відразу після першої зарплати» за статистикою не повертають. Вони будуть користуватися тобою, тому що, розмовляють німецькою, а тебе вважатимуть ну ти зрозумів ким.

🆘 Настійно не рекомендую витрачати свої зароблені гроші на таких!

✔️ 8. Житло ✔️
📌 В основному проживання не дороге по заробітній платі в Німеччині. Є як хороші умови так і погані, все залежить від роботодавця.

❌ 9. Мова ❌
📌 Хто щоб не говорив, але знання мови обов’язкове, ти нічого не зможеш зробити без знання мови. Навіть похід в магазин становить труднощі. У будь-якій країні необхідно знати місцеву мову.

Якщо ти знаєш хоча б англійську це дуже добре, адже багато компаній працевлаштовують саме на цій мові.

✔️ 10. Реальна можливість ✔️
📌 Не бійся відправляти свої резюме, навіть якщо ти не знаєш німецького, візьми переведи в перекладача, наприклад, компанія DHL набирає в свої співробітники громадян країн не входять в Європейський союз, і які не знають німецької/англійської, це можуть бути кур’єри (міжнародні права), склад, прибирання складу, різноробочий на склад.

Компанія Amazon набирає на свої склади по всій Німеччині також без знання мови і досвіду. Єдиний мінус, треба буде витратитися на переклад документів.

🆘 Великий плюс великих компаній в тому, що вони сплатять твій приїзд, але мінус — деякі з них не допомагають з житлом. Слід враховувати, що дуже багато українців працює як в Amazon так і в DHL. Вони зможуть допомогти на перших порах!

Велике дякую за прочитання. У тебе є реальна можливість легально працевлаштуватися і вивчити мову. дій ✌🏽



О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Проект прибуття (Ankomemen)

5/5 - (8 голосов) В Німеччині стартує проект «Прибуття»( Ankomemen) Проект прибуття( Ankomemen), який покликаний …

Подписаться
Уведомление о
guest
36 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Тернопільский
Тернопільский
8 місяців назад

Німецький сертифікат в дію
Якщо я зроблю щеплення в Німеччині як мені занести сертифікат в дію?? Коротко і ясно будь-ласка. Дибільні питання і відповіді лиши собі. 

Андрій
Андрій
Відповідь для  Тернопільский
8 місяців назад

Там в німецькому сертифікаті пропонується два додатки, в які можна внести дані цього сертифіката. Одне з них — CovPass. Я вносив в це.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Тернопільский
8 місяців назад

Ніяк. Дія підтягує дані укр ресурсів, як вона може дані іншої держави підтягнути?

Тернопільский
Тернопільский
Відповідь для  Людмила
8 місяців назад

Мовчки. Візу роблять і вносять дані то який сраний сертифікат який визнають вже не можуть

Людмила
Людмила
Відповідь для  Тернопільский
8 місяців назад

З такими розумними висновками вам не потрібно задавати подібні питання

Тернопільський
Тернопільський
Відповідь для  Людмила
8 місяців назад

Я уточнюю чи дорослий Рос в цьому питанні або пізніше запитати?)

Людмила
Людмила
Відповідь для  Тернопільський
8 місяців назад

До такого пана як ви Україна довго не доросте))))

Анатолій
Анатолій
1 рік назад

Блок пости Німеччина Австрія Словаччина
І так між Німеччиною і Австрією стоять блок пости на в’їзді і виїзді, перевірка документів вантажні авто не особливо перевіряють легкові всі.
Австрія Словаччина перевірка по обидва боки паспорті дані та тп.
Словаччина Чехія їхав з Братислави в Брно: блок пост перевірка вибірково бачив бус з України проїхав без контролю.
Чехія Польща в сторону Катовіце на кордоні стоїть одне авто поліції і дорожньої служби, ніяких блок постів. З Польщі до Чехії на Острави перекрита дорога контроль повний.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

А раніше ходили по всій Землі без кордонів і блокпостів

Миха
Миха
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Зараз в Німеччині ж … па !!
Вони всюди кордони поставили.
Сиджу третій тиждень вдома вже !!

Сергій
Сергій
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Ну ось і прийшла третя хвиля, скільки їх ще буде

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Що по межі Німеччина — Нідерланди?

Roman
Roman
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

Словаччина Чехія їхав з Братислави в Брно варто блок пост перевірка вибірково бачив бус з України проїхав без контролю. — Що скажете? Чехія закрита і нікого не пускають?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roman
1 рік назад

Ось упертий, ну так зупинять між муніципалітетами.

Roman
Roman
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

І що? Їде чоловік рейсовим автобусом, з візою, з дозволом на роботу, тестом, формуляром, в місто виконання роботи. В чому проблема?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Roman
1 рік назад

Бус і рейсовий автобус різні транспортні засоби

Roman
Roman
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Марина Сак
Сьогодні (02.03) приїхала через Чоп на рейсовому автобусі. Ніде не зупиняли. На кордоні між Словаччиною і Чехією варто поліцейський патруль, але не зупиняв. Тест мала, але ніде не вимагали.

Я ще сьогодні діставав рейсового перевізника, який, до речі, не розуміє чому я задаю такі питання, адже автобуси як їздили так і їздять, аналогічно і вчорашній рейс зараз спокійно вже їде по території ЧР.

Maryan
Maryan
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

погано

Vladyslav
Vladyslav
1 рік назад

Хто недавно перетинав кордон з Німеччиною? На чому краще пересуватися, щоб минути всякі обсервації, перевірки. У мене польська віза, виїжджати буду з України.

Hanna
Hanna
Відповідь для  Vladyslav
1 рік назад

Минути обсервації в НІМЕЧЧИНІ, заїжджати по польській візі в ГЕРМАНИЮ ?? Якщо вас і пустять до Німеччини, то це обсервация 10 днів або тест на корону не пізніш 5го дня після заїзду, але це якщо ви перебуваєте там легально. В Європі радять людям утриматися навіть від одноденної поїздки … Можете поїхати перевізниками, але вам ніхто не дасть гарантій. Якщо поліцаї знімуть, то ваш бус переможе далі, а ви будете вирішувати свої проблеми самі … Німці не церемоняться з нелегалами. Подумайте про легальні шляхи заробітку, зараз не той час, через корони …

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Hanna
1 рік назад

Я не їду заробляти, у мене польська віза, але мені потрібно потрапити до Німеччини.

Hanna
Hanna
Відповідь для  Vladyslav
1 рік назад

Перевізники возять швидше за все ще. Якщо зупинять, потрібно вказати мету візиту та адреса куди їсте. Можуть попросити номер телефону, щоб подзвонити і уточнити мету вашого візиту. Майте на увазі, що ви, як і житель ес повинні довести, що ви їсте не працює!

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Hanna
1 рік назад

Спасибі за підказку.

Таr
Таr
Відповідь для  Vladyslav
1 рік назад

Немає проблем з PL — De

Віталій
Віталій
1 рік назад

👍 👍 👍 ! Спасибі, нам чайникам за науку. Є питання. У мене рідна тітка в Німеччині-вона інвалід після інсульту. Живе одна, держава надає безкоштовно медсестру по догляду. Чи можу я поїхати і піклується. Куди звертатися, що б за законом зробити? Спасибі.

Кіріл
Кіріл
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Звичайно можете. Зверніться до посольства.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Кіріл
1 рік назад

У посольство Німеччини в Україні?

Кіріл
Кіріл
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Так, вам там скажуть що необхідно зробити, і які документи потрібні, і чи будете ви отримувати допомогу по догляду)

Віталій
Віталій
Відповідь для  Кіріл
1 рік назад

Спасибі 👍

Сергій
Сергій
1 рік назад

Так яким чином вони тоді мене наймуть якщо я не студент? Тут мабуть ти упустив якийсь нюанс?

Кіріл
Кіріл
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Ні, все було написано вірно. Наступного разу врахую, що деякі не розуміють мої коментарі. Прошу вибачення, що ввів в оману.

Я мав на увазі, що ти можеш працевлаштуватися від агенства — тільки як студент.
Якщо немає вищої освіти — не бійся відправляти резюме на офіційних сайтах компаній.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Кіріл
1 рік назад

На скільки я знаю робітничий клас не набирають. Є конкретний список фахівців яким відкривають робочу візу до Німеччини, а кур’єрів, прибиральників тощо в списку немає.
З чого ви взяли що якщо мене запросить якийсь завод працювати у них прибиральником, то мені відкриють візу і пропустять на кордоні?

Кіріл
Кіріл
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Конкретний список ті, хто має професійну освіту. З чого ви взяли, що вас не пропустять на кордоні?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Кіріл
1 рік назад

Коли закон вступив в силу я цікавився цим питанням, на той момент звичайним робітником на склад або прибиральником їхати не можна було.
Можливо щось змінилося на сьогоднішній день, якщо у вас є джерело де можна ознайомитися, то буду радий почитати якщо поділіться …

Кіріл
Кіріл
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

www. bmwi. de / Navigation / DE / Home / home.html

Зверніть увагу! Роботодавець зробить вам всі необхідні документи для легального працевлаштування на території ФРН.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Кіріл
1 рік назад

Обов’язково пошукаю там інформацію, спасибі.
Але все ж мені не до кінця зрозуміло. Якщо будь-яка людина може їхати працювати зв’язавшись на пряму з роботодавцем, то чому коли те ж саме робить агентство, для людини, це вже не законно вважається?

36
0
Залиште будь ласка коментарx