Дозвір на роботу, медичне обслуговування українських біженців у Німечині
4.9/5 - (9 голосов)
Дозвір на роботу українських біженців у Німечині з початком російського вторгнення в Україну

Питання працевлаштевання громадян України, що прибули до Німеччини під час війни, на момент написання статті законодавчо ще врегульовується.

Це пов’язано з тим, що оформлення карти Тимчасового дозволу на проживання займає деякий час. З початку війни таких карт видано українцям зовсім мало. Громадяни, що приїхали в Німеччину без візи чи з шенгенською візою не мають права на роботу.

Приступати до пошуків роботи, починати трудову діяльність, вести самостійну підприємницьку діяльність по німецьким законам дозволяється тільки після отримання з міграційної служби Тимчасового дозволу на проживання.

Дозвір на роботу українських біженців у Німечині з початком російського вторгнення в Україну

Для отримання роз’яснень та нових інструкцій щодо працевлаштування необхідно звернутися в місцевий відділ соціального забезпечення Sozialamt.

Медичне обслуговування біженців у Німечині з початком російського геноциду в Україні

Медичне обслуговування біженців у Німечині
Громадянам України, що прибули до Німеччини після війни, гарантується невідкладна медична допомога і лікування. На випадок захворювання — медичні і стоматологічні послуги, необхідні для лікування гострих станів, болю, а також забезпечення необхідними ліками і перев’язочними матеріалами.

Це надається згідно з параграфом 4 Закону про соціальну допомогу особам, що потребують притулку (AsylbLG).

Крім того, згідно з параграфом 6 , в деяких випадках можуть бути надані додаткові пільги, в разі необхідності забезпечення здоров’я (наприклад, особам з хронічними захворюваннями, вагітним, інвалідам). Для отримання матеріальної допомоги і дозволу на звернення за безкоштовними медичними послугами необхідно звернутися в місцеве відомство соціального забезпечення Sozialamt.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Мітинги та мирні акції на підтримку України у Німеччині

4.9/5 - (7 голосов) Мітинги та мирні акції на підтримку України у Німеччині Ми маємо …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі