Німеччина / Авто / Як купити машину в Німеччині
Як купити машину в Німеччині

Як купити машину в Німеччині — що потрібно знати для покупки машини і скільки це буде коштувати

Як купити машину в Німеччині — Європа стала набагато ближче і покупка автомобіля безпосередньо в Німеччині вже не здається чимось позамежним.

Пригнавши авто з Німеччини Ви не тільки заощадите гроші, відмовившись від посередника в Україні, а й зможете ретельніше вибрати автомобіль за своїми запитами. А вибрати є з чого. Адже зазвичай німці продають машини в досить хорошому стані , вони якісні і надійні. Тому, якщо і купувати машину з пробігом, то краще за все саме в Німеччині.

Зі статті Ви дізнаєтесь:

Чи може іноземець купити автомобіль в Німеччині?
Де найкраще купувати машину: варіанти пошуку
— Автосалони
— Авторинки
— Інтернет-ресурси
— Газети
Як самостійно купити старий автомобіль
— Вибір машини
— Перевірка документів і машини
— На що звернути увагу
— Підписання договору
Подальші процедури
Отримання документів для подальшого виїзду в Україну.
Розмитнення і реєстрація автомобіля в Україні.
Скільки буде коштувати пригін авто з Німеччини
Наскільки вигідно самостійна покупка авто?
Які можуть бути додаткові витрати?

как купить авто в германии (пример из практики), Destacar.

Чи може іноземець купити автомобіль в Німеччині?

Ні абсолютно ніяких заборон або обмежень на покупку авто українцем. Варто просто укласти угоду, підписавши договір купівлі-продажу. Але є один нюанс. Купівля підтверджує право володіння, але не право користування. Якщо ви живете в Німеччині, авто потрібно буде зареєструвати за місцевими законами. Але якщо ви хочете вивезти її в Україну, то процедура буде абсолютно інша. Вам будуть потрібні для початку транзитні номера . Але про це трошки пізніше.

Як купити машину в Німеччині. Де найкраще купувати машину: варіанти пошуку

Як купити машину в Німеччині. Де найкраще купувати машину: варіанти пошуку

Вибір місця покупки і засобів пошуку досить широкий. Все залежить від того, якими ресурсами ви звикли користуватися. Адже кожен з них хороший по своєму, особливо якщо використовувати їх в комплексі.

Розглянемо детальніше кожен із способів пригону авто з Німеччини.


Салони автомобілів . Знайти їх дуже легко, тому що вони представлені в кожному великому місті Німеччини. Там зручно дивитися, вибирати, а перевірка машини і оформлення всіх паперів проходить набагато оперативніше, ніж у приватників. Мінусом можна назвати ціни. Вони будуть вище, ніж якщо брати безпосередньо з рук у господаря.

Авторинки . Німеччина багата своїми ринками б /у автомобілів. Це величезні площі з великим вибором авто на будь-який смак. Найбільший така торгова площадка розташована в Ессені і покликана найбільшої в Європі. Але слід пам’ятати, що на ринку багато перекупників, і ціна явно збільшена з урахуванням їх заробітку. Тому, найкращим виходом буде шукати тих продавців, які продають саме свою машину. Тоді ціна буде адекватна, і господар зможе більше розповісти про предмет покупки.

Інтернет-ресурси.

В епоху Інтернету гріх не скористатися можливістю онлайн вибору машини. Ще перебуваючи в Україні, ви можете вибрати десяток кращих пропозицій і вже тоді виїжджати до Німеччини. Але ви повинні розуміти, що реальна картинка може дещо відрізнятися від заявленої в Інтернеті. Робіть скидочку на це. Розгляньте різні сайти, краще звичайно, щоб це були агрегатори цін, де будуть пропозиції від багатьох продавців. Тоді у вас буде реальна можливість порівнювати і вибирати.

Інтернет-ресурси
Газети . Чи не найпопулярніший спосіб, але часом досить дієвий. У газетах можна наштовхнутися на досить цікаві пропозиції від представників старшого покоління. У них бувають хороші старі машини, але у відмінному стані і з невеликим пробігом. Такі на ринку рідко бувають, а в Інтернеті і поготів. Тому, використовуйте всі можливості для ефективного пошуку.

Як самостійно купити старий автомобіль

Як самостійно купити старий автомобіль


Щоб говорити мовою цифр, розглянемо конкретний приклад. Покупка б /у автомобіля Volkswagen, вік 5 років, пробіг 120 тис. Км, двигун 1,8 на бензині. Щоб приблизно розрахувати витрати, визначимо вартість в 7 тисяч євро, з перегоном в Україну і розмитненням.

Вибір машини . За допомогою перерахованих вище методів вибираємо підходящий автомобіль. Зв’язуєтеся з продавцем, обговорюєте всі нюанси огляду, перевірки, діагностики. А також спосіб передачі грошей і дату укладення договору.

Перевірка документів і машини . Дуже ретельно перевірте всі, що стосується самого автомобіля і документів на нього. Адже ви поїдете з країни і в разі будь-яких проблем їх буде вкрай складно вирішити. Тому, робіть все уважно з самого початку.

На що звернути увагу:

 • Якщо при огляді автомобіля ви побачили подряпини, пошкодження, які не були спочатку заявлені, вимагайте зниження ціни. Після підписання паперів вам вже ніхто нічого не поверне.
 • Продавець може не бути господарем авто, а продавати, наприклад, від імені дружини або батьків. Робити це ні в якому разі не можна. Тому що купівлю-продаж потрібно підписувати виключно з тим, хто записаний у свідоцтві.
 • Якщо ви не фахівець і не можете оцінити технічний стан машини, зверніться в сервіс. Так ви точно будете впевнені в тому, що купуєте.
 • Відмітка про техогляд є обов’язковою, вона говорить про безпеку експлуатації. На цьому її функція закінчується. Вона абсолютно не говорить про ідеальний стан, просто про те, що їздити безпечно. При цьому подряпини, вм’ятини цілком можуть бути.

Як купити машину в Німеччині Історія по VIN-коду

Як купити машину в Німеччині Історія по VIN-коду

Ч об дізнатися історію ТЗ по VIN-коду , можна вдатися до послуг різних онлайн ресурсів. Але ось покладатися повністю на них не варто. Так, вони покажуть інформацію і, швидше за все, вона буде правдивою. Але не факт, що повною . Адже німецьке законодавство не завжди дозволяє поширювати інформацію в повній мірі. Якихось важливих даних може просто не бути в цій базі.

Найкраще мати на руках документи зі справжньою і повною інформацією. І побачити їх ви повинні перед підписанням купівлі-продажу:

 • Fahrzeugbrief — документ, в якому вказано справжній господар ТЗ і всі попередні. А також повні параметри автомобіля.
 • «Маленький Бриф». Стисла версія попереднього документа. І якщо перший ви зберігаєте вдома, то «маленький бриф» необхідно мати при собі, коли експлуатуєте дану ТЗ.
 • TÜV. Ми вже говорили про це технічний огляд вище. Про його проходженні свідчить невелика наклейка або відмітка в документах.
  Екологічний сертифікат або ASU Abgasuntersuchung, який видається безпосередньо на автомобіль. Але воно обов’язково не по всій Німеччині.
 • Номерні знаки.


Підписання договору

Договір може бути як типовий з Інтернету, так і написаний самостійно, це не принципово.Підписується продавцем і покупцем, без будь-якого засвідчення. Головне, вкажіть дату і час проведення операції, це важливо.

 Підписання договору

Але можуть бути і деякі неприємні моменти, які продавець може прописати в договорі. Для цього необхідне знання мови або допомога перекладача:

 • Якщо вказано пробіг Laut tacho ( «по спідометрі»), то це не гарантує, що цифри вказані вірно. Тому, зробіть запис самостійно, за фактичними показниками.
 • Запис «Kein Unfallschaden» говорить про те, що ТЗ не було в аваріях. При відсутності цієї фрази уважно вивчіть авто і зафіксуйте всі дефекти. Якщо продавець попередньо склав перелік таких дефектів, перевірте його особисто на повноту і відповідність.
 • Щоб краще розуміти стан авто, зверніть увагу на попередніх власників. Дивіться, щоб серед них не було «Taxi-Service» (таксі), «Fahrschule» (автошкола), «Autovermietung» (прокат авто). І це зрозуміло, чому.

Як купити машину в Німеччині Подальші процедури

На даному етапі ви отримуєте нові свідоцтва, документи для перегону ТЗ в Україну та проходження митниці. Відповідальний за дані процеси орган називається Kfz-Zulassungsstelle. Якщо оформлення відбувається через автосалон, то всі труднощі вони беруть на себе. Але якщо ви робите все самостійно, для початку з’ясуйте, де ця організація знаходиться. Якщо усереднено, то весь шлях виглядає приблизно так:

 • Пишіть заяву, вказуючи термін страхового поліса і транзитних знаків;
 • проплачує мито в розмірі 70 євро;
 • Отримайте нові Брифи на своє ім’я;
 • Транзитні номера для безперешкодного в’їзду в Україну;
 • Чи отримуєте номерні знаки і поліс;
 • Установлюєте номерні знаки на автомобіль;
 • Перевірка ТЗ інспектором;
 • Отримання документів;

І хоча здається, що тут роботи не початий край, в Німеччині це займає не більше двох годин.

Отримання документів для подальшого виїзду в Україну.

Отже, пройшовши всі етапи, ви повинні мати на руках пакет документів, який складається з:

 • Великого і малого Брифу;
 • Транзитних номерів;
 • Страховки;
 • Даних про проходження ТО;
 • Свідоцтва про екологічний відповідно;
 • Якщо необхідне повернення ПДВ, то плюс Ausfuhrerklaerung;

Розмитнення і реєстрація автомобіля в Україні.

 Розмитнення і реєстрація автомобіля в Україні.

Найчастіше труднощі чекають саме на цьому етапі, адже бюрократія на українській митниці процвітає. Якщо це ваш перший раз, радимо звернутися до фахівців — митним брокерам. Інакше, без нервування і безлічі втраченого часу не обійтися. А вони за невелику винагороду зроблять всю складну роботу швидко і в повному обсязі.

Приблизний розрахунок вартості всіх витрат на покупку авто з Німеччини

Отже, ми купуємо б /у автомобіль Volkswagen, вік 5 років, пробіг 120 тис. Км, двигун 1,8 на бензині. Щоб приблизно розрахувати витрати, визначимо вартість в 7 тисяч євро, з перегоном в Україну і розмитненням. А також домовимося, що в Німеччину доїхали на автобусі, купували на ринку у власника і перегонимо в Україні самі.

 1. Автомобіль — € 7 тис;
 2. Квиток на автобус — € 80;
 3. Ночівля, їжа — € 80;
 4. Платні дороги по країні — € 70;
 5. Сплата мит — € 70;
 6. Номерні знаки і страховка ТЗ — € 150;
 7. Транзитна декларація Т2 — € 70;
 8. Витрати на митниці — € 2493;
 9. Відрахування до Пенсійного фонду — € 125;
 10. Сертифікат відповідності — € 100;
 11. МРЕВ в Україні — € 35;

Всього: € 10273

Наскільки вигідно самостійна покупка авто?

 Наскільки вигідно самостійна покупка авто?

Виходячи з наших розрахунків, автомобіль нам обійшовся в € 10273. Продавці в Україні за такою ж проситимуть близько € 15 тисяч. Як бачите, економія очевидна.

Які можуть бути додаткові витрати?

Додаткові послуги пов’язані з бажанням полегшити процедуру покупки. Тому, спрямовуються на:

 • Митним брокерам — € 200;
 • Посередникам для оформлення в Kfz-Zulassungsstelle — € 50;
 • Доставці ТЗ автопоїздом — € 500.

З цими необов’язковими додатковими витратами ТЗ вже буде коштувати € 11 тисяч. І все одно економія.

Як бачите, якщо трошки вивчити питання, то купити самостійно б \ у машину в Німеччині зовсім не складно. Натомість ви отримаєте автомобіль високого європейського, а точніше німецької якості, за досить доступною ціною. А якщо переживаєте, що не впораєтеся, заручитися підтримкою професійних посередників. Вони вже точно знають всю цю кухню зсередини. Тому, пробуйте і економте.

Як купити машину в Німеччині — з цією статтею так само цікавляться:

Розмитнення машини з Німеччини: вартість, складові, процедураМедична страховка для оформлення Шенгенської або національної візиБлакитна карта в Німеччині: що вона дає працівникові
Розмитнення машини з Німеччини: вартість, складові, процедураМедична страховка для оформлення Шенгенської або національної візиБлакитна карта в Німеччині: що вона дає працівникові

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.
Подписаться
Уведомление о
guest
16 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Дмитро
Дмитро
9 днів назад

купити машину

Підкажіть будь ласка, хто знає, які документи потрібні для покупки машини в Латвії для Українців, не для розмитнення, а для їзди по країні? Якщо перебуваєш в країні по польській робочій візі і відрядження листа.

Юрій
Юрій
Відповідь для  Дмитро
9 днів назад

а потім куди її?

Даня
Даня
Відповідь для  Дмитро
9 днів назад

реєстрація, страховка, техогляд, сплата податків

Стас
Стас
Відповідь для  Дмитро
9 днів назад

а так можна? або там пофіг?

Коля
Коля
Відповідь для  Дмитро
9 днів назад

договір купівлі-продажу і страховка, думаю так

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Коля
9 днів назад

спасибі

Лариса
Лариса
Відповідь для  Дмитро
9 днів назад

на ютубі є відео на таку тематику, людина вічно дивиться, пошукайте

Oleksandr
Oleksandr
1 місяць назад

Добрий день, 

Хочу перетинати кордон машиною 24 чи 25 грудня, як думаєте, які черги будуть?
На який пункт пропуску ліпше їхати ?

Дякую 

Александр
Александр
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

Моя порада краще їхати 26 і пізніше

Наталья
Наталья
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

Точно на таке питання відповість провісник

Igor
Igor
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

заздалегідь їхати треба чергібудуть і дуже великі коронавірус ((((((((((((((

Роман
Роман
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

Привіт
Минулого року їхав 24 грудня зранку, через грушів то черги не було взагалі, тільки на пасі TaxFree, то чекав приблизно 3-4 год.
Цього разу так само буду їхати 24 або 25, але через який кордон ще незнаю.

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

Минулого року їхав 21 грудня то стояли 15 годин, через ягодин

Александр
Александр
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

Та які Черги ,,,, що ви вигадуєте ,, на машині ще, хто там кого буде тримати ,, якщо доки на мазі годинку з кавою і в Україні ..

Jerry
Jerry
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

Всюди будуть черги

Sergey
Sergey
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

передбачити важко. Черги відстежують както по камерах або за програмами спеціальним точно не скажу