Виза в Литву
Оцените запись
Виза в Литву

Рабочая виза в Литву — литовская виза для украинцев рабочая категории D с оформлением в Киеве, дает возможность перебывать в стране и официально, легально работать, цена и сроки зависят от ситуации и рассчитываются оператором, срочное оформление, мы так же рассматриваем оплату после получения визы, это все оговаривается индивидуально.
Виза в Литву гарантия выхода визы 100%, срок оформления документов всего 5-7 дней Подача документов лично в Киевском консульстве Литвы, дополнительных трат на сборы никаких нет.

При подаче на визу в Литву необходима предварительная регистрация! Электронная очередь всегда меняется и может быть как 5 дней так и 3 месяца, даты очередей уточняйте у оператора.
Этот вариант визы отлично подходит тем кто ранее получал отказ в Польской визе или после полугодовой визы не хотите ждать коридор а воевудскую визу делать долго.

Цена визы в Литву

Рабочая виза 360/360
Цену уточняйте у менеджера

Бизнес
Гостевая
Студенческая
Рабочая
Транзитная виза
Виза на воссоединение семьи
Виза моряка

Более подробно про преимущество Литовской визы читайте тут.

Связаться с нами можно по следующим номерам:
lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

 938980405@i.ua

Посольство и Косульство Литвы в Украине, Киеве

Посольство и Косульство Литвы в Украине, КиевеБізнес віза в ЛитвуЛюдям, які здійснюють ділові поїздки, необхідно подавати в посольство Литви документи для бізнес візи. Дана категорія не дає право на роботу, але по ній ви можете провести зустрічі з партнерами, відвідати виставки, конференції, майстер-класи та інші заходи, пов’язані з вашою професійною діяльністю. Отримати бізнес візу в Литву можна, маючи:

 • запрошення для бізнес візи від литовської компанії;
 • копії квитка або іншого підтвердження відвідування ділового заходу.

В іншому список документів для подачі стандартний — закордонний паспорт, анкета, довідка про доходи, авіаквитки та інше. З докладним списком паперів можна ознайомитися на нашому сайті, або перейшовши на сторінку посольства Литви в інтернеті. Оформлення бізнес візи займає від 15 днів, але існує і більш терміновий розгляд заяви за додаткову плату.Компанія в г. Киев пропонує комплексне візове супровід своїм клієнтам за доступною ціною. Вартість бізнес візи в Литву буде залежати від пакета послуг, який ви виберете. Консульський збір оплачується окремо. Звертаючись в нашу компанію, ви позбавляєте себе від зайвих клопотів і переживань. Ви повністю можете бути впевнені в успішному результаті і навіть не думати про відмову. Дізнатися більше про те, що таке бізнес віза в Литву і як її зробити, можна на безкоштовній консультації з будь-яким з фахівців виза в Польшу.
Гостьова віза в ЛитвуЯкщо у вас в Литві є родичі або друзі, то набагато простіше відкрити гостьову візу, ніж туристичну. Процедура її оформлення стандартна і нічим не відрізняється від інших типів. Вам буде потрібно звернутися в посольство і подати документи для гостьової візи. Подається пакет паперів складається з підтверджують особу та доходи документів, а також анкети. Єдина особливість — це запрошення для гостьової візи, без якого оформлення неможливо. Воно повинно містити інформацію про передбачувану програмі візиту. Оформлення гостьової візи в Литву займає від 15 днів. В основному термін прийняття рішення по вашій справі залежить від того, наскільки грамотно і правильно підготовлені документи, а також від завантаженості співробітників посольства. Гостьова віза на запрошення в Литву відкривається не більше ніж на 90 днів, але ви завжди можете скласти заявку на її продовження.Компанія в г. Киев завжди готова допомогти вам підготуватися до звернення в посольство. З нами отримання гостьової візи в Литву не відніме багато сил і нервів. Адже всю основну роботу по збору документів і заповнення анкет ми візьмемо на себе. Завдяки великому практичному досвіду і знань наших фахівців, ми можемо давати реальні гарантії на отримання гостьової візи. Всі подробиці вам розповість наш менеджер на попередній консультації перед оформленням замовлення.
Студентська віза в ЛитвуЯкщо ви плануєте отримати освіту в Литві, то потрібно завчасно потурбуватися про те, як отримати студентську візу. Звертатися в посольство можна, максимум за 3 місяці до передбачуваної поїздки. Отримання студентської візи в Литву займає близько місяця, цей термін часто збільшується в силу різних обставин. Починати оформлення варто з заповнення посольської анкети онлайн. Потім вам буде потрібно зібрати документи для студентської візи, саме:

 • закордонний паспорт;
 • копія національного паспорта;
 • медична страховка для студентської візи;
 • Довідка про несудимість;
 • меддовідки з результатами аналізів на небезпечні інфекції;
 • фінансові гарантії;
 • дані про плановане місці проживання в Литві;
 • підтвердження зарахування до ВНЗ.
 • Для подачі документів на оформлення студентської візи в Литву потрібно попередній запис. Прийом
 • заявників здійснюється за попереднім записом.

Компанія в г. Киев пропонує комплексну підтримку всім бажаючим оформити студентську візу в Литву. Звертаючись до нас, ви отримаєте кваліфіковану допомогу від кращих фахівців. Це не тільки заощадить вам час і сили, а й мінімізує шанс побачити відмову в студентській візі в закордонному паспорті. Уточнити вартість, деталі наших послуг або задати будь-яке інше питання щодо оформлення, ви можете по телефону або в коментарях на нашому сайті.
Робоча віза в ЛитвуДля легального перебування та здійснення трудової діяльності на території Литви потрібна робоча віза. Вона відноситься до національної категорії довгострокових дозволів типу Д. Залежно від особливостей випадку і контракту, можна отримати одноразові або багаторазові робочі візи для українців в Литву. Для початку, необхідно заповнити анкету на сайті, а потім записатися на прийом до посольства. Безумовно, оформлення робочої візи в Литву передбачає підготовку певного пакету паперів. Для подачі обов’язково потрібні такі документи:

 • закордонний паспорт;
 • роздруківка заповненої раніше анкети;
 • медична страховка;
 • дозвіл на трудову діяльність в Литві;
 • запрошення від роботодавця і копію контракту.

Варто відзначити, що співробітники посольства можуть зажадати від вас будь-який додатковий документ, якщо раніше наданих не вистачатиме для об’єктивного прийняття рішення. Отримання робочої візи в Литву займає до 30 днів, але цей термін може бути збільшений до 60.Компанія з радістю допоможе вам подолати всі труднощі, пов’язані зі зверненням до посольства, і вчасно відкрити потрібний дозвіл на в’їзд. Наші фахівці точно знають, як отримати робочу візу в Литву швидко і без відмови, і з задоволенням поділяться своїм досвідом з вами. Ознайомитися з деталями, ви можете на безкоштовній консультації з будь-яким з менеджерів у зручний час.
Транзитна віза в ЛитвуДля перебування на території іншої держави в будь-якому випадку потрібен спеціальний дозвіл. Транзитна віза в Литву відкривається в разі проїзду під час руху в третій пункт. Вона оформляється в посольстві при наявності певного пакету паперів. Документи для транзитної візи ті ж, що і для інших типів. Єдина особливість — це те, що для підтвердження мети поїздки, вам будуть потрібні авіаквитки, бронь готелю або турваучер в країну проходження. Ви можете навіть не залишати аеропорт, але для українців потрібна транзитна віза навіть при пересадці на інший літак. Щоб не зірвати свою подорож, краще заздалегідь звернутися в посольство Литви. Адже оформлення транзитної візи займає від 15 днів.Компанія в Києві з радістю допоможе підготуватися до звернення в посольство. Наші фахівці мають великий практичний досвід і знання. Ви можете сміливо довірити їм отримання транзитної візи в Литву і нема про що не турбуватися. Вартість наших послуг досить демократична. Ми намагаємося підібрати прийнятний варіант для кожного клієнта. Всі деталі про те, як отримати транзитну візу швидко і без відмови, а також про переваги співпраці з компанією, ви можете дізнатися на попередній консультації в будь-який зручний час.
Віза на возз’єднання сім’їДля всіх бажаючих переїхати до своїх близьких родичів, які легально проживають закордоном, зазвичай, відкривається віза на возз’єднання сім’ї. Але литовським законодавством така категорія не передбачена. Замість неї існує стандартна національна віза категорії D, яка видається в посольстві. Для того щоб її оформити, необхідно надати документи, що підтверджують вашу особу, доходи та інше, а також заповнити спеціальну анкету онлайн. Ознайомитися з повним переліком паперів можна на офіційній сторінці посольства Литви в інтернеті. Довгострокова віза категорії Д відкривається протягом місяця і більше. Після неї, можна подати заявку на отримання виду на проживання, а потім і пробувати стати повноцінним громадянином Литви.Компанія в г. Киев завжди готова надати кваліфікованим допомогу при зверненні в посольство. Наші фахівці проконсультують вас про тонкощі оформлення візи в Литву, допоможуть підготувати необхідні документи і супроводжуватимуть на їх подачу. Заручившись професійною підтримкою, ви вбережете себе від отримання відмови і заощадите багато нервів. Уточнити деталі замовлення візи можна, зв’язавшись з одним з наших менеджером по телефону або в режимі онлайн.
Віза морякаДля роботи на судні, наступного через територію Литви, або тим більше, що є власністю литовської компанії, в будь-якому випадку потрібна моряку віза. Для її отримання, необхідно заповнити онлайн анкету та записатися на подачу документів в посольство. Віза моряка в Литву може бути двох типів:транзитна, якщо заявник просто буде перетинати територію Литви, перебуваючи в плаванні;
робоча — для тих, хто планує укласти контракт з литовською крюїнговою компанією.
Процес оформлення може займати до 30 днів, але в деяких випадках термін розгляду може бути збільшений до 2 місяців. Незалежно від того, яку візу роблять моряки в Литву, їм будуть потрібні стандартні документи, такі як:

 • закордонний паспорт;
 • анкета;
 • медична страховка;
 • підтвердження мети перебування: робочий контракт, запрошення від компанії, паспорт моряка,
 • маршрут плавання та інше.

Варто відзначити, що співробітники посольства можуть зажадати додаткові папери, наприклад, довідку з банку про поточний стан рахунку, для прийняття рішення.Щоб швидко і без зайвого клопоту зробити візу моряку в Литву, краще відразу заручитися підтримкою професіоналів. Компанія в г. Киев з радістю допоможе вам уникнути відмови і грамотно підготуватися до подачі документів в посольство. Всі подробиці про тонкощі отримання візи морякам і наші послуги ви можете дізнатися на безкоштовній консультації з будь-яким з наших фахівців, коли буде зручно.
Виза в Литву позволит вам это увидетьВиза в Литву позволит вам это увидеть

Посольство и Косульство Литвы в Украине, Киеве

Адрес посольства:
Киев, ул. Бусловская, 21
Телефон консульства:
 • 044 25 40 920
 • 050 25 40 936 (справка)
 • 050 25 40 932 (консульский отдел)
Факс консульства: 044 254 09 28
Сайт: ua.mfa.lt
Подача документов: с ПН-ЧТ 10:00-13:00 (личное присутствие)
Запись на подачу документов:
 • 044 254 09 32 (14:00-16:00)
 • 050 254 09 36 (14:00-16:00)
 • 050 254 09 32 (Консультации с 16:00)
 • 050 254 09 36 (Консультации с 16:00)
Срок оформления визы: 5 рабочих дней.
Консульский сбор: 35 EUR
Визовый центр: 21,5 EUR
О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.
Подписаться
Уведомление о
guest
12 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Юлия
Юлия
1 рік назад

Подскажите, такая ситуация. Когда была в литве,то работодатель подал мои документы на внж. И как позже я узнала,мне было отказано из за того,что он подал липовый диплом. Визу анулировали,ту,что выдали на ожидание внж и я уехала домой. Только сказали что теперь сново податься можно через год. Вопрос в том,могут ли у меня из за этого быть проблемы в получении польской рабочей визы? Все ьаки там был подан поддельный документ.

ALEKSANDR
ALEKSANDR
2 років назад

Заканчивается литовская робочая виза, у киеве могу продлить и какие документи нужны для етого

Юля - Визовый специалист
Юля - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  ALEKSANDR
2 років назад

Такие же как и на прежнюю визу. Нужны все документы от работодателя и плюс справка об оплате за Вас налогов в Литве по прежней визе пока Вы там работали

Юрий
Юрий
3 років назад

Добрий день. Чи має значення день тижня, в який забирати паспорт, поданий на отримання робочої візи з посольства Литви ?

Оксана
Оксана
4 років назад

Доброго дня! А как будет, если НЕ явиться к работодателю в Литве: обязан ли он сообщить в соответствующие органы о неявке? если человек не работает, значит за него не платятся налоги — это как-то отслеживается? (например, контракт где-то же регистрируется?) И не тянет ли все это за собой аннулирование рабочей визы? Заранее спасибо за ответ!

Іван
Іван
4 років назад

В Литву визу оказывается проще открыть чем в Польшу.

Наталия
Наталия
4 років назад

Доброго дня суток я українка чоловік литовець хочу дізнатись час за який робиться віза для воз’єднання сім’ї і її вартість , а ще як пошвидше можу як українка зробити литовські документи і чи взагалі це можливо ,дякую за відповідь!)

Евгений
Евгений
4 років назад

Спасибо за визу в Литву, все вышло быстрей чем ожидали, еще раз спасибо