Чехія / Чи можна відкрити чеську візу після польської
Чи можна відкрити чеську візу після польської

Віза в Чехію після візи в Польщу

Часто у нас в блозі запитують, чи можна відкрити чеську візу після польської? Відповідь однозначна — можна.

Розповім трохи детальніше, в основному люди відкривають робочу візу в Польщу на півроку і потім хочуть отримати візу в Чехію на 3 місяці, багатьох бентежить, чи буде коридор? Чи відкриють взагалі візу, чи не відмовлять?

Візового коридору між Польською піврічний візою і Чеської візою на 90 днів не має, так як це зовсім різні категорії віз.

  • Робоча віза в Польщу — це довгострокова віза категорії Д.
  • Віза в Чехію на 90 днів — це короткострокова робоча віза категорії С.

Через те, що це взагалі різні категорії коридору через це не має.

 чи можна відкрити чеську візу після польської

Чи можна відкрити візу в Чехію після безвізу?

Друге за популярністю питання — Я відпрацював по безвізу в Польщі, чи можна мені відкрити візу в Чехію?

Якщо ви хочете відкрити візу на 90 днів робочу, тоді ні, не можна! Через те, що безвіз враховується , як категорія С (колишня шенген віза). І віза в Чехію на 3 місяці теж вважається категорією С.

Через те що це одна категорія — у вас має пройти коридор 90 днів.

Коли можна відкривати візу? Чеську візу на 3 місяці можете відкрити тільки коли пробудете в Україні 90 днів, після цього закінчиться коридор і можна відкривати візу. Але ви можете не чекати коридор, якщо хочете візу в Чехію на півроку або рік, таку візу дуже складно отримати, але коридору чекати не потрібно буде.

Чи можна після Чеської візи відкривати Польську?

Після того як у вас закінчилася віза в Чехію на 3 місяці ви можете вільно без коридорів відкривати візу в Польщу на півроку, на рік або на 9 місяців.

Після візи в Чехію на 90 днів по безвізу їхати не можна ! Потрібно чекати коридор 90 днів в Україні або відкривати візу довгострокову, що б віза була більше 97 днів.

Якщо у вас залишилися питання по цій темі — ставте їх у коментарях , всім допоможемо. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Реєстрація на робочу карту в Чехію

Реєстрація на робочу карту в Чехію

5 / 5 ( 5 голосов ) Реєстрація на робочу карту в Чехію Реєстрація на …

Подписаться
Уведомление о
guest
3 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Алекс
Алекс
6 годин назад

казус
У Польщі на піврічний візі … працював поки не трапився казус з роботодавцем … працюю в іншому місці зараз … але той роботодавець сказав мені або віддай гроші за обсервацію або ж я анулюю запрошення … підкажіть як мені бути далі … і що робити ?? спасибі

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Алекс
5 годин назад

Якщо ти вже офіційно працюєш на іншій роботі, то успіхів, нехай анулює запрошення (воно і так вже відмінено)

Vitalii
Vitalii
Відповідь для  Алекс
5 годин назад

Якщо працюєте на іншій роботі від першого роботодавця на його запрошення то забийте, оскільки цей роботодавець на якого ви зараз працюєте вам зробить своє запрошення і договір і все нормально, а того можете ігнорувати