lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Без рубрики / Виза в Польшу для несовершеннолетнего ребенка
Виза в Польшу для несовершеннолетнего ребенка

Виза в Польшу для несовершеннолетнего ребенка.  Шенгенская виза для ребенка.  Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство.  Шенгенская виза для детей выдается по такой же процедуре, как и для взрослых.

Як оформити візу в Польщу для неповнолітньої дитини

Серед кількох категорій віз, які сьогодні може отримати громадянин України для поїздок до Польщі, є універсальний варіант, який підходить для частих приватних поїздок до цієї держави і не тільки. Їм є багаторазова шенген віза в Польщу. Ця віза дозволяє в’їзд в Шенгенську зону необхідну кількість разів протягом конкретного проміжку часу.
Така польська мультивіза ідеальне рішення для сімейного відпочинку в будь-якій країні Європейського союзу. При цьому важливо знати, що в обов’язковому порядку, перший в’їзд за Шенген візі на територію європейської спільноти повинен бути в цьому випадку здійснений через Польщу. Виза в Польшу для несовершеннолетнего ребенка
Шенгенська віза в Польщу — це хороша можливість для подорожей. По-перше, це термін оформлення, який становить максимум два тижні. По-друге, це мінімальний пакет необхідних документів. По-третє, це гарантія отримання польської шенгенської мультивізи, що забезпечується, зокрема, і польською стороною. Щоб отримати розглянуту шенгенську візу до Польщі претендент повинен звернутися в представництво цієї держави. А найкраще в спеціальне агентство, що надає послуги допомоги в отриманні візи. Тут допоможуть отримати цей документ вам і вашому неповнолітній дитині.
У пакет необхідних документів входить:
— закордонний паспорт з запасом терміну дії;
— документи, які можуть підтвердити вашу мету поїздки;
— 4 фотографії;
— довідка, видана одержувачу візи на роботі;
— ксерокопія паспорта (цивільного);
— медична страховка;
— фінансове підтвердження.
Для отримання візи в Польщу для неповнолітніх необхідний оригінал і ксерокопія письмової згоди другого з батьків (якщо з дитиною їде закордон один батько), свідоцтво про народження. Варто пам’ятати, що в паспорти батьків дитина повинна бути вписана, а в документах підтверджують мету поїздки, вписані дані дитини.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments