Домой / Без рубрики / Бронирование гостиницы для оформления бизнес визы

Бронирование гостиницы для оформления бизнес визы

Бронирование гостиницы для оформления бизнес визы. Преимущество бизнес-визы в отличие от туристической. Шенгенская бизнес виза для украинцев с гарантией и без предоплаты. Необходимые докумены для получения бизнес визы.

Бронювання готелю для оформлення бізнес візи

Польська бізнес віза має строго регламентовану процедуру оформлення. У пакеті документів, необхідних для оформлення шенгенської візи, обов’язково повинен бути документ, що підтверджує наявність броні в готелі. Або ж допускається альтернативний документ, який підтверджує, що місце проживання на період усього перебування на території країни вже знайдено.

Згідно з офіційними вимогами, бізнес віза короткострокової дії може бути оформлена в разі, якщо заявник підтверджує факт наявності броні. Якщо за період дії візи передбачається відвідати країну кілька разів, оплата броні потрібно тільки для самого першого візиту.  Бронирование гостиницы для оформления бизнес визы

Бронь повинна бути оформлена в одному з готелів того міста, в якому зареєстровано підприємство, надіслали запрошення. При цьому оплачено має бути не менше 10% від сумарної вартості проживання. Для бізнес візи не має значення рівень готелю — це може бути і п’ятизірковий комплекс, і хостел.

Оформити бронь можна за допомогою Інтернет-ресурсів. Підтвердженням броні і оплати проживання може служити:

— квитанція з готелю — оригінал або копія, передана за допомогою факсу;
— роздруківка підтвердження броні через інтернет-ресурси з випискою з банківського рахунку про цільове списання коштів на її оплату, а також знімок екрана електронного листа з підтвердженням даної броні.
Звичайно, квитанція з «мокрою» печаткою викличе більше довіри, тому найкращий варіант — це отримати підтвердження броні за допомогою кур’єрської служби. На бланку, виданому для цієї мети, має бути зазначено:

— реквізити готелю (назва, адреса, телефон);
— паспортні дані особи, яка оформила бронь;
— період броні;
— вартість проживання;
— повідомлення, що держатель броні зобов’язується повністю оплатить решту суми по прибуттю в готель.
Бронь готелю — це важливий аспект, якому в консульствах завжди приділяють увагу. Лише за наявності підтвердних документів можна очікувати, що бізнес віза в Польщу буде видана.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *